Надходження ПДВ у першому кварталі зросли на 7,6 млрд грн

У першому кварталі 2020 року при незмінній базі оподаткування надходження податку на додану вартість (ПДВ) до держбюджету зросли на 7,6 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«Завдяки якісному адмініструванню і нульовій толерантності до мінімізаторів та «схемщиків» ДПС додатково забезпечує бюджету понад 2 млрд грн щомісяця у порівнянні з І кварталом 2019 р.», — повідомляє Державна податкова служба.

Там зазначають, що при збільшенні бази оподаткування (обсягу оподаткованих операцій) у І кварталі цього року до відповідного періоду 2019 року лише на 0,36%, задекларовані до сплати суми ПДВ зросли на 15,4%.

У грошовому еквіваленті — це +7,6 млрд грн (без врахування платників: НАК «Нафтогаз України», АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртрансгаз», ПАТ «Укрнафта», ТОВ «Оператор ГТС України»).

Також у ДПС повідомили, що податкове навантаження (співвідношення нарахованих до сплати сум ПДВ до обсягу оподаткованих операцій) у порівнянні з минулим роком також зросло.

Так у першому кварталі поточного року навантаження ПДВ становило 2,73% (без врахування платників групи «Нафтогаз») проти 2,37% у І кварталі минулого року.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *