«Нафтогаз» розповів про співпрацю з «Газпромом»

У правлінні “Нафтогазу” заявили, що шанси на завершення будівництва російського “Північного потоку-2” таять на очах, чому сприяють нові санкції США.

Так, добудова Північного потоку-2 знаходиться під загрозою не тільки через наявність жорстких обмежень, але і через кон’юнктуру європейського ринку. Крім цього, пандемія коронавірусу COVID-19 змінила ключові речі, а головне, що варто враховувати – ніхто не розраховував на таке різке падіння економіки і споживання газу.

Відомо, що всі розраховували на зрив “Газпромом” договору про транзит газу, проте компанія виконує його в повному обсязі, “платить навіть за ті обсяги газу, які не вибирає”.

Нагадаємо, що партнери російського «Газпрому», англо-голландська компанія Shell і Wintershall Dea, оскаржили штраф в $ 7,6 млрд польського антимонопольного регулятора UOKiK у справі газопроводу «Північний потік-2».

Відомо, що Shell розглянула рішення польського регулятора і категорично з ним не згодна.

Раніше повідомлялося, що в НАК «Нафтогаз» України висунули ідею випустити нові облігації і коштом цього викупити старі свої єврооблігації, які раніше були виставлені на продаж з погашенням до 2022 року. Йдеться про суму в 335 млн доларів, як повідомляє прес-служба компанії.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *