Найвищий податок для туристів: нова ініціатива в Амстердамі

Найвищий податок для туристів: нова ініціатива в Амстердамі

З погляду економіки, гості — це джерело прибутків для бізнесу. Але в багатьох європейських туристичних центрах готові перекрити його заради спокою мешканців та збереження пам’яток архітектури.

Так, з наступного року в Амстердамі майже в 1,5 раза збільшать туристичний податок: за середньої ціни готельного номера в 175 євро він становитиме 21,80 євро за ніч на людину, про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Закон і Бізнес».

Зросте й податок для круїзних пасажирів, які ночують на своєму теплоході, а не в готелі — з 8 до 11 євро за відвідувача. Найдорожчим, з погляду оподаткування, Амстердам став ще 2020 року, коли було введено додатковий туристичний збір за ночівлю в готелі.

Таким чином мерія розраховує боротися з наслідками надмірного туризму, а також зробити місто зручнішим для місцевих жителів, оскільки гроші підуть на підтримку чистоти вулиць та утримання інфраструктури.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Цього року в Амстердамі зареєстрували 20 млн туристів, багато з яких провели у місті лише один день. Тому в уряді розглядають можливість у майбутньому запровадити плату для одноденних туристів, аналогічну тій, що планується справляти у Венеції.

З надмірними потоками туристів борються інші європейські міста. Наприклад, у центрі та на пляжах Гааги (Нідерланди) у 5 разів підвищать вартість паркування для туристів, а найстаріший національний парк Європи Пор-Кро у Франції обмежить кількість відвідувачів.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *