Нардеп від «Слуги народу» вимагає у Шмигаля звільнити главу Коболєва і скасувати збільшення тарифів на газ

Нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура звернувся до прем’єра Дениса Шмигаля та голови наглядової ради «Нафтогазу» Клер Споттісвуд з вимогою звільнити голову правління НАК Андрія Коболєва та скасувати збільшення тарифів на газ «Нафогазу», запланованих на січень 2021 року.

Про це Качура повідомив у Telegram.

«Разом з колегами 27 грудня звернулися до Прем’єр-міністра та Голови Наглядової ради НАК» Нафтогаз України «з вимогою зупинити підвищення тарифів і негайно звільнити Коболєва з займаної посади. На наступний день Прем’єр публічно відповів, що дав доручення в.о. міністра енергетики Вітренко та Антимонопольному комітету перевірити обґрунтованість цін на газ для населення.

Усе експертне середовище в один голос говорить – підземні сховища заповнені як ніколи. Подорожчання цін на газ несе виключно штучний характер!

Я буду вимагати звіту Дениса Шмигаля на наступному засіданні фракції «Слуга народу» щодо підняття тарифів для населення, термінів їх зниження і свідомого доведення до збитковості керівництвом Нафтогазу своїх дочірніх підприємств.

Я особисто голосував за уряд не для того, щоб вони займалися тарифним геноцидом населення в і так надскладних економічних умовах!», – написав він.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *