Нардепи попросили Зеленського та Разумкова не звільняти Гетманцева

«Слуги народу» написали лист президенту Зеленському та спікеру Ради Разумкову з проханням не звільняти Данила Гетманцева.

Голова комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев зареєстрував проєкт постанови про відкликання самого себе з посади.

Народні депутати з фракції «Слуга народу» направили лист президенту України Володимиру Зеленському та спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову з проханням не змінювати склад Комітету з питань податкової та митної політики та не звільняти з посади голову комітету Данила Гетманцева. Про це повідомив у Telegram нардеп від «Голосу» Ярослав Железняк.

Нардеп повідомив, що лист Зеленському і Разумкову було направлено напередодні. За словами Железняка, навіть у такому складі підписантів — це вже більшість. «Була б можливість членам інших фракцій підтримати, впевнений підписів стало б ще більше. Відповідно, в цьому питанні крапка. Питання закрито», — написав Железняк.

Нардепи попросили Зеленського та Разумкова не звільняти Гетманцева

Раніше повідомлялося, що Данило Гетманцев розповів про важливість введення РРО в аптеках і навів приклад продажу контрафактних ліків без РРО за нефіскальним чеком у столиці. ASPI news повідомляло, що Данило Гетманцев назвав ситуацію навколо обов’язкового встановлення РРО спробою зірвати податкову реформу.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *