Наступного тижня Рада може розглянути законопроект про держгарантії за кредитами

На наступному тижні Верховна Рада може розглянути законопроект про держгарантії за кредитами, який спростить доступ малого та мікробізнесу до отримання банківських позик.

Про це розповіла заступник глави Офісу президента Юлія Ковалів.

«Банківська застава – це один з найбільших бар’єрів, який не дозволяє бізнесу швидко та просто отримати кредит», – зазначила вона.

Ковалів сподівається, що у вівторок у парламенті буде ухвалено закон, який дозволить кредити для малого і мікробізнесу, для якого держава буде гарантувати 80% кредитного портфеля.

«Це буде наступним кроком, що дозволить нам зробити доступність фінансування», – сказала заступниця голови Офісу президента.

Нагадаємо, 15 травня уряд представив на розгляд Ради механізм кредитування малого бізнесу під держгарантії.

Замість «5-7-9» уряд планує запустити новий інструмент – портфельне гарантування. Портфельні гарантії – це зобов’язання держави погасити перед банком до 80% кількох кредитів (кредитного пулу) підприємця, якщо він збанкрутує. Передбачається, що державні гарантії на портфельній основі надаватимуться в межах 3% від планових доходів загального фонду держбюджету або близько 30 млрд грн. З них левова частка дістанеться «Укравтодору».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *