НАЗК: Чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані в разі отримання спадщини, подарунка, приватизації нерухомого майна, вартість яких не відома?

НАЗК надало роз’яснення на питання чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані в разі отримання спадщини, подарунка, приватизації нерухомого майна, вартість яких не відома.

👉 Якщо при отриманні суб’єктом декларування спадщини, подарунка, приватизації нерухомого майна не відома його вартість і грошова оцінка такого майна не проводилась, то повідомлення про суттєві зміни у майновому стані не подається.

📌Нагадуємо, що з 1 січня 2020 року повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подають лише:

✔️службові особи, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище (зазначені в примітці до ст. 50 Закону України «Про запобігання корупції»);

✔️особи, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків (перелік таких посад затверджує НАЗК).

Інші суб’єкти декларування повідомлення про суттєві зміни у майновому стані не подають.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *