НАЗК: Чи потрібно вказувати у декларації інформацію, яка була подана в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані?

НАЗК надало роз’яснення чи потрібно вказувати у декларації інформацію, яка була подана в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані.

📍 Так. Інформація, яка була зазначена в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані, має бути також відображена у наступній декларації (наприклад, у декларації за рік, у якому було подано таке повідомлення).

☝️Звертаємо увагу, що окремі об’єкти декларуються лише якщо їх вартість перевищує певну суму.

Таким чином, у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані вказується інформація про отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму більше 50 прожиткових мінімумів (ПМ). Цей поріг поширюється також на цінне рухоме майно, яке було придбано суб’єктом декларування.

Водночас у декларації цінне рухоме майно (крім транспортних засобів) – ювелірні вироби, антикваріат, меблі, зброя, тварини тощо – зазначається, якщо його вартість перевищує 100 ПМ (192 100 грн для декларації за 2019 рік).

🔎 Відповідно, у разі придбання цінного рухомого майна (крім транспортних засобів) вартістю більше 50 ПМ, але менше 100 ПМ, у декларації інформацію треба вказувати лише в розділі 14 «Видатки та правочини суб’єкта декларування», оскільки поріг декларування в цьому розділі також становить 50 ПМ.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *