НАЗК: Хто має подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?

НАЗК надало роз’яснення хто має подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

☝️Звертаємо увагу, що з 1 січня 2020 року повідомлення про суттєві зміни в майновому стані подають не всі суб’єкти декларування.

Такі повідомлення до Реєстру декларацій подають лише:

✔️ службові особи, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище (зазначені в примітці до ст. 50 Закону України «Про запобігання корупції»);

✔️ особи, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків (перелік таких посад затверджує НАЗК: https://bit.ly/2Wvqez5).

Інші суб’єкти декларування повідомлення про суттєві зміни в майновому стані не подають.

☝️Також з 1 січня цього року розширено коло підстав для повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

📍Так, у 10-денний строк треба повідомляти не лише про отримання доходу або придбання майна на суму понад 50 прожиткових мінімумів (у 2020 році – 105 100 грн), але й про здійснення видатку на таку суму.

У разі отримання доходу членом сім’ї суб’єкта декларування, придбання ним майна або здійснення видатку на суму понад 50 ПМ – подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані не потрібно.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *