НАЗК: Як заповнювати декларацію особам, для яких посада суб’єкта декларування не є основною?

Це стосується, наприклад, депутатів місцевих рад, які не працюють у раді на постійній основі, членів наглядових рад державних чи комунальних підприємств, для яких ця робота не є основною, тощо.

👉У таких випадках у розділі 2.1 декларації треба зазначити посаду, у зв’язку з якою виник обов’язок подати декларацію (наприклад, посаду депутата місцевої ради чи члена наглядової ради). Те ж саме стосується кандидатів на такі посади.

Якщо ж особа займає дві посади, обидві з яких є посадами суб’єкта декларування, то діють наступні правила:

1️⃣ Якщо одна з посад віднесена до посад осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище: то у розділі 2.1 (Інформація про суб’єкта декларування) вказується саме ця посада.

2️⃣ У разі, якщо жодна з посад не віднесена до посад осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, то у розділі 2.1 вказується та посада, яка є основним місцем роботи суб’єкта декларування, а в дужках – інша займана посада.

Перелік службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, визначений у примітці до ст. 50 Закону України «Про запобігання корупції»

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *