НАЗК: Коли потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані в разі придбання автомобіля за кордоном?

Придбання автомобіля за кордоном, що підтверджується відповідними документами, без його державної реєстрації в Україні вважається «придбанням майна» (в розумінні частини другої ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції»).

Якщо суб’єкт декларування придбав за межами України автомобіль, вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів (у 2020 році – 105 100 грн), він має подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані протягом 10 днів з моменту набуття права власності за договором.

☝️У даному випадку при визначенні вартості автомобіля витрати із справляння податків, зборів та інших обов’язкових платежів, пов’язаних із ввезенням автомобіля на митну територію України та його державною реєстрацією, не враховуються.

📍Разом з тим, якщо при реєстрації автомобіля або його митному оформленні, зокрема сплаті ввізного мита, акцизного податку чи податку на додану вартість, суб’єкт декларування сплатив більше 50 ПМ, то такий видаток повинен бути відображений у декларації – у розділі 14 «Видатки та правочини суб’єкта декларування».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *