НБУ припинив діяльність 9 фінустанов

Національний банк виключив дев’ять компаній із реєстрів фінустанов та лізингодавців за власною ініціативою, а одна компанія поповнила небанківський ринок.

Зокрема НБУ виключив 6 фінансових установ із Державного реєстру фінустанов та 3 компанії з реєстру осіб, які не є фінустановами, але мають право надавати окремі фінпослуги, на підставі поданих ними заяв.

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінпослуг ухвалив ці рішення 15 січня.

З реєстрів за власною ініціативою виключені наступні компанії:

— ПТ «Ваш Ломбард «Ямпольський Сергій Валентинович і Компанія» мало одну ліцензію на надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту, яку анульовано 15 січня.

— фінкомпанія «Кайлас Фінанс» мала три ліцензії: на надання послуг з факторингу та фінансового лізингу, надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту, які анульовані 30 грудня 2020 року.

— ТОВ «Оптимум Фактор» мала одну ліцензію на надання послуг з факторингу. Її було анульовано 6 листопада 2020 року.

— кредитна спілка «Запоріжжя» мала дві ліцензії – на залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їхнього повернення, а також на надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту, які анульовано 11 грудня 2020 року.

— кредитна спілка «Укрсоцкредит» мала одну ліцензію на надання коштів у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту, яку анульовано 30 грудня 2020 року.

— кредитна спілка «Славутич-Кредит» мала дві ліцензії – на залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їхнього повернення, а також на надання коштів у позику, зокрема на умовах фінансового кредиту. Їх було анульовано 11 грудня 2020 року.

— кредитна спілка «Лізинг» не мала ліцензій на надання фінпослуг.

— ТОВ «Мілана» не мала ліцензій на надання фінпослуг.

— ТОВ «Нова Лізинг» не мала ліцензій на надання фінпослуг.

Водночас Нацбанк вніс до ДРФУ ТОВ «Фінхайк» і видав фінустанові 3 ліцензії – на надання коштів у позику, зокрема на умовах фінансового кредиту, надання послуг з факторингу та з фінансового лізингу.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *