“Неефективно працювали”, – Шмигаль про звільнення Нефьодова та Верланова

В уряді заявляють, що серед причин звільнення очільників митниці та податкової — показники по надходженню в державний бюджет, наразі Кабмін відбирає «ефективні команди, що реалізують роботу у надскладний час».

«На останньому засіданні Кабінет міністрів ухвалив рішення про звільнення голів Митної та Податкової служб. Уряд вжив такі заходи, адже робота митниці та податкової — це, перш за все, питання економічної безпеки країни. Тут не може бути ніяких виправдань.

Бюджет-2019 показав один із найгірших показників по надходженнях за останні роки. Ми бачимо, що ситуація в 2020 році не покращилася, і не тільки через коронакризу», — повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

Шмигаль зазначає, що просто звільнення топ-чиновників мало що зміне, і потрібні «рішучіінституційні зміни».

«Сама по собі заміна керівництва мало що змінює. Потрібно більш рішуче впроваджувати інституційні зміни. Зараз Кабмін перебуває у процесі підбору ефективних команд, які зможуть реалізовувати цю роботу в надскладний час», — зауважує очільник уряду.

Також повідомляється, що Кабмін підтримує створення парламентом Тимчасової слідчої комісії щодо перевірки інформації про можливі зловживання у податковій та на митниці за останні роки.

«Це (робота ТСК ) і є реальний «аудит держави», який ми готові проводити разом із народними депутатами. Водночас, я закликаю правоохоронні органи прозоро провести розслідування інформації щодо можливих махінацій у митній та податковій сферах. І поставити крапку в цьому питанні», — резюмує Шмигаль.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *