Нідерланди уклали контракт з Чехією на закупівлю 9 самохідних артилерійських установок DITA для України

Нідерланди уклали контракт з Чехією на закупівлю 9 самохідних артилерійських установок DITA для України

Нідерланди законтрактували у Чехії 9 САУ DITA для України. Зброя є частиною великого голландського замовлення для України. Його виконуватимуть 2 виробники зброї в Чеській Республіці, серед іншого в Україну мають прибути 100 модернізованих бойових танків Т-72.

Гаубиця DITA — це сучасна вогнева система, яка здатна вражати цілі за десятки кілометрів. Україна має велику потребу в цій зброї. Нідерланди замовили дев’ять таких гаубиць для України. У командуванні збройних сил підкреслили, що підтримка України залишається найвищим пріоритетом для Нідерландів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ITC».

Раніше Нідерланди замовили у Чехії 100 зенітних установок MR-2, і, разом з США і Данією, 100 модернізованих бойових танків Т-72.

MR-2 — це проста мобільна зенітна система, яка ефективно знищує безпілотники. Т-72 — танк, добре знайомий українським солдатам, передає Defensie.nl. Після того, як техніка пройде випробування, вона відправиться в Україну.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Defence-ua передає, що важлива деталь по САУ DITA – високий рівень автоматизації, який дозволив скоротити екіпаж до 2 осіб, а башта має автоматичну подачу снарядів. Система управління вогнем дає змогу приймати мітку цілі від розвідувальних БПЛА та має опцію вибору типу боєприпасу для ураження того чи іншого виду цілі.

DITA забезпечує дальність стрільби до 39 кілометрів. Початковий темп ведення вогню – 6 пострілів на хвилину, постійний – 5 пострілів на хвилину, покинути позицію ця САУ може за 45 секунд.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *