Німеччина розмістила 30-річні бонди на 1,5 млрд євро

Сьогоднішній аукціон з розміщення Німеччиною 30-річних облігацій викликав рекордний попит попри від’ємну прибутковість цінних паперів.

Міністерство фінансів Німеччини запропонувало інвесторам бонди на 1,5 млрд євро, а обсяг поданих заявок склав 3,6 млрд євро. Папери були розміщені під мінус 0,05% річних, повідомляє FT.

Останнім часом державні облігації ФРН мають прибутковість нижче нуля, що для німецького ринку є нормою. Проте в минулому уряд країни не завжди міг легко залучити інвесторів до участі в великих аукціонах з розміщення облігацій.

Рік тому подібний аукціон із розміщення 30-річних німецьких бондів — перший, де були запропоновані папери без регулярних процентних виплат, зміг залучити менш ніж на 1 млрд євро при сумі завок у 2 млрд євро.

Ринок держоблігацій зростає, відновлюючись після падіння минулого тижня, пов’язаного з надлишком пропозиції нових бондів США, а також з сигналами швидшого, ніж очікувалося, прискорення інфляції.

НБУ спростив умови для інвестування в державні цінні папери, в тому числі при їх первинному розміщенні.

Вчора Мінфін залучив до бюджету 2,5 млрд грн від розміщення ОВДП у гривні та доларах. Це в чотири рази менше, ніж 11 серпня, коли Мінфін отримав понад 10 млрд грн від продажу ОВДП.

Міністерство фінансів закликає українців інвестувати в ОВДП.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *