Нові посібники для вчителів: як подолати освітні втрати

Нові посібники для вчителів: як подолати освітні втрати

Громадська організація «Навчай для України» пропонує вчителям середньої ланки предметні навчальні посібники.

Вони призначені для допомоги в подоланні освітніх втрат учнів 5-11 класів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Освіта.ua».

Це збірники матеріалів та рекомендацій з шести предметів (українська та англійська мови, історія України, хімія, фізика, математика – яка після 7 класу ділиться на алгебру та геометрію) та посібник для фасилітатора.

Посібник може використовуватися як окремий курс або інтегруватися в предметне навчання, залежно від потреб закладу освіти чи дитини.

Кожен посібник пройшов експертне оцінювання, рецензування представників Українського центру оцінювання якості освіти та узгодження з провідними фахівцями відповідного предмета.

Предметні посібники можуть стати інструментами які допомагають ефективно виявляти та усувати прогалини в знаннях учнів. Вони містять 24 розроблені уроки з конкретними методиками та вправами, а також маршрутні листи й карти предмета.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Використовуючи ці посібники, вчителі поступово та ефективно допомагають учням надолужувати втрачені знання та відновлювати їхню мотивацію до навчання за короткий період.

Щодо фасилітаційного посібника, то він є універсальним: його можуть використовувати вчителі різних предметів і позашкільні працівники, які працюють з підлітками.

Це готовий цикл занять, на яких підліток розвивається й опановує навички постановки цілей.

Усі посібники пропонуються педагогам у форматі pdf-документа, який можна завантажити й повністю або ж вибірково друкувати для занять з учнями.

Розробка посібників відбувається в межах проєкту «Тьюторинговий кетч-ап у середній школі», який реалізується за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *