Нові закони, рекомендовані Комітетом з питань економічного розвитку, прийняті Верховною Радою України

Нові закони, рекомендовані Комітетом з питань економічного розвитку, прийняті Верховною Радою України

Верховна Рада України 28 липня 2023 року прийняла в цілому Закон України “Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства (щодо заходів, спрямованих на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії)”, (законопроект реєстр. №2390), головним з опрацювання якого був Комітет з питань економічного розвитку.

Вказаний закон покликаний створити умови для погашення заборгованості, яка утворилась на оптовому ринку електричної енергії України, забезпечити можливість виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо здійснення остаточного переходу до конкурентної моделі ринку електричної енергії та створити умови для забезпечення сталих розрахунків на новому ринку електричної енергії. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Верховна Рада України».

Крім того, Парламент прийняв за основу проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов провадження господарської діяльності в період воєнного (надзвичайного) стану в Україні ” (реєстр. №7331), який має на меті спростити вимоги до запровадження господарської діяльності в період воєнного (надзвичайного) стану в Україні.

Законопроектом пропонується встановити, що суб’єкти господарювання набуватимуть права на провадження окремих видів господарської діяльності у період воєнного (надзвичайного) стану на підставі подання до відповідних органів ліцензування, дозвільних органів та суб’єктів надання публічних (електронних публічних) послуг, декларації про провадження господарської діяльності без отримання документів дозвільного характеру, ліцензій або інших результатів надання публічних послуг, одержання яких передбачено законодавством.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Такий крок дозволить спростити ведення господарської діяльності і започаткування бізнесу в період воєнного (надзвичайного) стану в Україні та матиме позитивний вплив на суб’єктів господарювання, громадян та органи державної влади.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *