НЗФ у січні-серпні скоротив виробництво більше ніж на чверть

Випуск силікомарганцю впав на 26,1%, а феромарганцю – на 39,4%.

Нікопольський завод феросплавів (НЗФ) у січні-серпні 2020 року скоротив виробництво продукції на 27,2% в порівнянні з відповідним періодом минулого року – до 371,23 тис. т.

За вісім місяців року НЗФ знизив випуск силікомарганцю на 26,1%, до 346,1 тис. т, а феромарганцю – на 39,4%, до 25,2 тис. т.

У серпні завод виробив 35,34 тис. т феросплавів.

Відзначається, що в серпні очікувалося зниження обсягів випуску продукції через відсутність збуту. На початок місяця працювали вісім печей.

Нагадаємо, що раніше НЗФ відмовився від послуг підрядників. За рахунок цього понад 130 працівників підприємства виведені з простою для проведення робіт, які раніше виконували підрядні організації.

Водночас через відсутність попиту з боку споживачів на складах заводу накопичилася місячна норма товарної продукції. Гендиректор НЗФ Володимир Куцин прогнозував, що в серпні завод зможе реалізувати заплановані 35 тис. т продукції, але запаси на складах залишаться в тих самих обсягах.

За підсумками 2019 року НЗФ знизив виробництво продукції на 8,3% в порівнянні з 2018 роком – до 723,60 тис. т. При цьому випуск силікомарганцю впав на 10,4%, до 659,47 тис. т, а виробництво феромарганцю зросло на 8,3%, до 43,46 тис. т.

Нікопольський завод феросплавів – найбільший в Україні виробник силіко- і феромарганцю. Підприємство виробляє феросплави з імпортної та української сировини.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *