Оборонний сектор України отримує гранти на виробництво ракет

Оборонний сектор України отримує гранти на виробництво ракет

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що наразі в Україні започатковано ринок боєприпасів, і “мільйони” снарядів вже контрактуються і закуповуються державою, зокрема, для безпілотників. Про це він розповів на полях саміту Defense Tech Valley, що пройшов у Києві 3-4 жовтня.

За словами очільника Мінцифри, також прибрано регуляції для виробництва пороху та інших вибухових речовин в Україні. Розповідаючи про розвиток оборонного кластера Brave1, Федоров поінформував про значні кроки вперед. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

Оборонний сектор України отримує гранти на виробництво ракет

“В цьому році, наприклад, сума інвестицій кластер Brave1 збільшилася. Скажу вам по секрету, в цьому році ми почали видавати гранти на виробництво ракет. В наступному році ми будемо видавати гранти на порохові заводи. Це безповоротні гранти, які ми даємо як певну гарантію, що ви інвестуєте, і ці інвестиції, вони будуть окупатися”, — сказав міністр.

Крім цього Федоров розповів, що в Україні створюються різні симулятори для тестування оборонних технологій, а також інфраструктура для випробувань.

“Ми створили певні юніти. В доктринах НАТО вони мають назву як інноваційні інкубатори, які тестують технології на полі бою. Ми створили власний юніт. Їх насправді сьогодні вже не один, а велика кількість. Перед тим, як щось купувати, ми тестуємо це на власних юнітах і дивимося, як в реальних умовах працює той чи інший дрон, як працює РЕБ”, — пояснив він.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Загалом за останні два з половиною роки, за словами Федорова, в Україні з’явилось понад 200 компаній, які розробляють роботизовані наземні платформи, 500 компаній, які виготовляють дрони, та понад 100, що розробляють засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ).

“Маленькому стартапу не потрібно перетворюватися в велику корпорацію для того, щоб змінити ситуацію на полі бою. Інвесторам не потрібно чекати багато років, поки стартап стане успішною корпорацією. Це може бути три місяці, шість місяців, рік, але все може бути досить швидко”, — додав міністр.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *