Обсяг кредитів під «5-7-9%» досяг 67 млрд грн

Минулого тижня мікро-, малий і середній бізнес отримав 330 позик на 0,71 млрд грн у рамках держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%».

За даними Мінфіну, загалом з початку старту програми банки видали 25,5 позик на 66,9 млрд грн.

Із них 21,92 млрд грн видані в якості рефінансування попередньо отриманих кредитів, 8,12 млрд грн підприємці отримали на інвестиційні цілі та 36,92 млрд грн – у якості антикризових кредитів.

Сьогодні позику в рамках програми можна отримати в Ощадбанку, Укргазбанку, ПриватБанку, Укрексімбанку, Банку Львів, ПУМБ, Банку Альянс, Кредобанку, Банку Восток, Райффайзен Банку, ОТП Банку, ТАСкомбанку, Альфа-Банку, Глобус Банку, Мегабанку, МТБ Банку, Полікомбанку, Креді Агріколь Банку, Кредитвест Банку, КІБ, АП Банку, банку «Український капітал», ПроКредит Банку, Акордбанку, Асвіо Банку, Піреус Банку, МетаБанку, банку «Південний», Радабанку, Банку Кредит Дніпро, МІБ, Правекс Банку, Укрсиббанку, Кристалбанку, Скай Банку, Альтбанку, Полтава-банку, Мотор-Банку та РВС Банку.

Позаминулого тижня ММСБ отримав 233 позики на 0,6 млрд грн у рамках держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%».

Кабмін розширив умови надання пільгових кредитів для залучення більшої кількості учасників держпрограми «5-7-9%».

Зокрема до програми долучені фізосіби – підприємців з річним доходом до 50 млн грн, які зможуть отримати пільгові кредити за ставкою 12% річних до 1 млн грн без застави (кредит може бути забезпечено поручительством).

Також удосконалено процедуру поєднання програми з регіональними програмами підтримки та розвитку ММСБ через співпрацю Фонду розвитку підприємництва з місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування. Це дозволить збільшити обсяг допомоги підприємствам бізнесу за рахунок об’єднання коштів державного та місцевих бюджетів у рамках реалізації програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Уряд також затвердив порядок надання фінансової держпідтримки ММСБ за договорами фінансового лізингу шляхом часткової компенсації фактичних витрат на сплату базової винагороди за цими договорами до рівня 5-7-9% річних.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *