Обсяги кредитів під «5-7-9%» сягнули 25,5 млрд грн

За минулий тиждень мікро, малий і середній бізнес отримали 360 нових позик на 1,42 млрд грн у рамках держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%».

За даними Міністерства економіки, із них 985 млн грн становлять антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%, 339 млн грн видані у якості рефінансування попередньо отриманих позик та 98 млн грн – інвестиційні кредити.

З початку дії програми банками загалом видано 10369 позик на 25,5 млрд грн.

Із них 13,3 млрд грн видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 4,5 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 7,7 млрд грн – у якості антикризових кредитів.

Найбільше позик отримали аграрії (54%), представники торгівлі та виробництва (19%) і промислової переробки (15%). У регіональному розрізі лідерами залишаються Львівська, Харківська та Київська області.

Сьогодні позику в рамках програми можна отримати в Ощадбанку, Укргазбанку, ПриватБанку, Укрексімбанку, Банку Львів, ПУМБ, Банку Альянс, Кредобанку, Банку Восток, Райффайзен Банку Аваль, ОТП Банку, ТАСкомбанку, Альфа-Банку, Банку Глобус, Мегабанку, МТБ Банку, Полікомбанку, Креді Агріколь Банку, Кредитвест Банку, Агропросперіс Банку, Банку «Український капітал», ПроКредит Банку, Акордбанку, Асвіо Банку, Піреус Банку, КІБ і МетаБанку.

Позаминулого тижня банки видали 519 позик на 1,4 млрд грн у рамках держпрограми «5-7-9%». Загалом видано 10009 позик на 24 млрд грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *