Обсяги кредитів під «5-7-9%» сягнули 39,5 млрд грн

Минулого тижня мікро-, малий і середній бізнес отримав 342 позики на 1,3 млрд грн у рамках держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%».

Найбільше було видано антикризових кредитів на поповнення обігових коштів – на 637 млн грн. 499 млн грн склали видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів і 169 млн грн – інвестиційні кредити.

За даними Міністерства фінансів, загалом банками видано 15406 позик на майже 39,5 млрд грн.

Із них 16,8 млрд грн видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 5,44 млрд грн підприємці отримали на інвестиційні цілі та 17,285 млрд грн – у якості антикризових кредитів.

Сьогодні позику в рамках програми можна отримати в Ощадбанку, Укргазбанку, ПриватБанку, Укрексімбанку, Банку Львів, ПУМБ, Банку Альянс, Кредобанку, Банку Восток, Райффайзен Банку Аваль, ОТП Банку, ТАСкомбанку, Альфа-Банку, Банку Глобус, Мегабанку, МТБ Банку, Полікомбанку, Креді Агріколь Банку, Кредитвест Банку, КІБ, Агропросперіс Банку, банку «Український капітал», ПроКредит Банку, Акордбанку, Асвіо Банку, Піреус Банку, МетаБанку, банку «Південний» і Радабанку.

Позаминулого тижня банки видали 696 позик на 2,4 млрд грн у рамках держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%». Загалом було видано 15064 кредити на 38,2 млрд грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *