Офіс Генерального прокурора вдалося домогтися в Верховному Суді справедливого покарання для екс-судді за державну зраду

Офіс Генерального прокурора вдалося домогтися в Верховному Суді справедливого покарання для екс-судді за державну зраду

Прокурори Офісу Генерального прокурора відстояли у Верховному Суді покарання для колишньої судді, яка була засуджена за державну зраду (ч. 1 ст. 111 КК України). Засудженій призначено покарання — 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори у судах всіх інстанцій довели, що суддя господарського суду АР Крим у 2014 році перейшла на бік ворога. Протягом лютого-грудня 2014 року вона продовжила здійснювати «правосуддя» та виносити рішення за російським правом як суддя незаконно створених на тимчасово окупованій території України судових органів РФ. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Офіс Генерального прокурора».

Крім того, в грудні 2014 року засуджену було призначено на посаду судді Арбітражного суду Республіки Крим РФ. На ці «посаді» вона продовжила забезпечення діяльності судової влади на окупованій території України.

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду погодився з доводами прокурора, що призначене покарання є справедливим заходом примусу для екссудді.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Кримінальне провадження розглянуто в порядку спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченого (in absentia).

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *