Огляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 29 жовтня по 04 листопада 2022 року
‼️🇺🇦 Велика палата, мабуть, під впливом іноземних серіалів огляд яких Верховний суд публікує кожного тижня заплуталась у власних висновках та ефективних способах захисту. Думаю це найбільш прийнятне пояснення перекручування розуміння прямих норм законодавства і поставлення у вину попереднім інстанціям неможливість передбачення майбутнього ніж пояснення це особистою зацікавленістю особи, що виготовила ці рішення.
Суд встановив спосіб захисту визнання недійсним торгів шляхом витребування не власником майна в інтересах третьої особи, що не передбачено Цивільним кодексом та можливість невиконання ухвал суду з огляду на розуміння добросовісності у конкретній ситуації. В іншій справі суд застосувавши неефективний спосіб захисту вказав на необхідність судам передбачати зміни Закону у майбутньому.
Також до огляду включено практику щодо вирішення спорів у сфері зовнішньоекономічної діяльності, щодо вирішення спорів про участь у вихованні дитини, практику ВС-ККС за вересень 2022 року та нелегітимне рішення КСУ щодо відсутності війни з росією з 2014 року і можливості змін до Конституції України в частині депутатської недоторканості й багато іншого.
Бажаєте бути в курсі важливих змін в законодавстві України? Підписуйтесь на канал і запрошуйте друзів:
https://bit.ly/2G12dHy
🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️
➡️ Підписатись https://t.me/+Ug5cImH9DexxvTtU
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!