ОГП передав до НАБУ справу про заволодіння коштами Родовід банку

Офіс генерального прокурора передав до Національного антикорупційного бюро кримінальне провадження про ймовірне заволодіння грошовими коштами державного Родовід банку, ліквідацію якого почали у 2016 році.

Про це йдеться в ухвалі ВАКС від 2 грудня.

Як вказується в рішенні, ОГП передав до НАБУ справу, в якій досліджується факт можливого заволодіння 301,6 млн грн Родовід банку у період з листопада по грудень 2009 року. Ці суми в подальшому, за версією сторони обвинувачення, були легалізовані, а заволодіння грошовими коштами відбулося на підставі завідомо підроблених документів. Ними фігуранти розпорядилися на власний розсуд.

У межах цієї справи було накладено арешт на низку майна родички одного з фігурантів, зокрема: п’ять земельних ділянок та чотири житлові будинки. Метою арешту було забезпечення можливої спецконфіскації майна. Не погодившись з арештом, представник власниці майна просив його скасувати, проте суд йому відмовив.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ «Родовід Банк». До цього у лютому 2016 року Міністерство фінансів визнало неплатоспроможним Родовід Банк.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *