OpenMarket (СЕТАМ) в Сумах безоплатно передав 10 конфіскованих авто військовим та багатодітним сім’ям на 2,8 млн грн

25 травня 2018 року у Сумах відбулася безоплатна передача 10 автомобілів на загальну суму 2 843 122 грн.

Після виставлення оголошення на сайті OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) про безоплатну передачу було подані заявки до комісії та прийнято відповідне рішення у вставлений законодавством термін. 

Передані автомобілі: Pegeot 406, ВАЗ 21009, AUDI A6, Mazda 3, Seat Arosa, Audi A4, Mazda 626, Mersedes Benz 240, Dewoo Lanos, Москвіч АЗЛК 2141 .

Автомобілі отримали: Центр первинної медико-санітарної допомоги «Сімейний лікар», Глухівський агротехнічний інститут, військові частини з міст Київ, Маріуполь, Охтирка та Херсон, багатодітні родини та Спортивний клуб інвалідів «Фенікс».

«Безоплатна передача майна – це традиційна програма OpenMarket та Мін’юсту. Ми допомагаймо соціальним і навчальним закладам, військовим уже майже два роки. Закликаю регулярно заходити на наш сайт та подавати заявки на виставлене для передачі майно»- підкреслив генеральний директор ДП «СЕТАМ» (OpenMarket) Віктор Вишньов.

Перелік майна, яке пропонується на безоплатну передачу, можна побачити на сайті держпідприємства om.gov.ua в розділі «Безоплатна передача». 

Там же міститься інформація про строки, перелік та порядок подання документів для охочих отримати майно безкоштовно.

Подати заяви на безоплатне отримання майна можна з моменту появи публікації. Публікації актуальні протягом місяця. У цьому ж розділі розміщено інформацію, яке майно й кому було передано.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *