Оператор ГТС отримав за перше півріччя майже 30 мільярдів доходів

Оператор ГТС за 6 месяцев 2020 отримав 29,4 мільярдів доходів, при чому стаття витрат склала 10,1 мільярдів.

Про це повідомляється у звіті оператора.

За інформацією компанії, найбільше (73%) оператор отримав доходів за надання послуг з транзиту газу з РФ до країн ЄС та Молдови, а інші 27% – за послуги транспортування в Україні, за послуги з добового балансування та інше.

«Варто зауважити, що більше половини витрат були використані на придбання природного газу для виробничих потреб та послуг балансування.

Решта – на технічне обслуговування та поточні ремонти об’єктів ГТС, паливо-мастильні матеріали та реагенти, податки та інші виробничі витрати», — резюмували у звіті.

1 січня 2020 року незалежний оператор газотранспортної системи повністю відокремився від Групи «Нафтогаз» та розпочав автономну роботу – транспортування природного газу для споживачів України та ЄС.

Оператор ГТС України повідомив, що обсяг протранспортованого газу ГТС, відповідно до нової транзитної угоди з «Газпромом», досягнув 20 мільярдів кубометрів, що на 46% менше ніж за аналогічний період минулого року.

НАК «Нафтогаз» та «Газпром» підписали новий контракт на транзит газу на п’ять років. Пізніше Коболєв розповів, чому Газпром підписав договір з Нафтогазом, а не з Оператором ГТС

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *