Оприлюднено приклади завдань для кандидатів на посади держслужбовців ДБР

Оприлюднено приклади практичних завдань для кандидатів на посади державних службовців центрального апарату та територіальних управлінь Державного бюро розслідувань (окрім перших заступників та заступників Директорів територіальних управлінь, працівників слідчих та оперативних структурних підрозділів центрального апарату та територіальних управлінь Державного бюро розслідувань).

Як інформує прес-служба ДБР, на етапі початкового формування підрозділів Бюро кандидати мають дати відповідь на 25 завдань практичного характеру у вигляді тестів, які складаються на комп’ютері. На виконання конкурсанти матимуть 90 хвилин. За кожну правильну відповідь кандидат отримає 2 бали.

Для державних службовців модельні завдання практичного характеру будуть складатися із розділів:

Закон України «Про Державне бюро розслідувань»;

Закон України «Про державну службу»;

антикорупційне законодавство;

спеціальне законодавство, відповідно до посади, на яку претендує кандидат, та/або питання щодо виявлення практичних навиків.

Додамо, раніше було опубліковано приклади модельних завдань практичного характеру для кваліфікаційного іспиту перших заступників та заступників Директорів територіальних управлінь Держаного бюро розслідувань, працівників слідчих та оперативних структурних підрозділів центрального апарату та територіальних управлінь Державного бюро розслідувань.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *