Ощадбанк отримав 3,3 млрд грн прибутку

Ощадбанк збільшив прибуток до 3,3 млрд грн.

Державний банк повідомив про збільшення прибутку за січень-квітень до 3,3 млрд грн з 2,6 млрд грн за підсумками I кварталу.

«В умовах жорстких обмежень бізнес-діяльності, пов’язаних із пандемією коронавірусу, Ощадбанк продовжує забезпечувати стабільну та прибуткову діяльність. Це підтверджується результатами та ключовими показниками за чотири місяці 2020 року. Обсяг чистого прибутку становить 3,3 млрд грн», — повідомили в банку.

В банку повідомили, що на початок травня в штатному режимі працювало 1,7 тис. відділень.

«З початку року активних користувачів веб- і мобільного банкінгу стало на 27% більше, а кількість щомісячних операцій в Ощад 24/7 зросла на 41%», — зазначили в Ощадбанку.

Приріст клієнтського кредитного портфеля становить 3 млрд грн, з них за напрямом мікро-, малого і середнього бізнесу було надано кредитів на 1 млрд грн.

З початку року приріст строкових депозитів становить майже 6 млрд грн, банк планово погасив частину зовнішнього боргу на $375 млн.

Нагадаємо, Ощадбанк через «непередбачувані обставини» знову шукає нового голову. Заяви від кандидатів приймаються до 22 травня, фінальні співбесіди — до 22 червня.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *