Ощадбанк виграв справу за ім’я «Сбербанк»

Державний Ощадбанк у суді відстояв права на використання торговельної марки «Сбербанк».

Про це повідомляє пресслужба Ощадбанку.

Конфлікт почався з того, що «Сбербанк Росії» перейменував українську «дочку» в «Сбербанк». У зв’язку з цим 15 січня 2016 року український Ощадбанк подав позов до ПАТ «Сбербанк», в якому просив Господарський суд Києва заборонити незаконно використовувати знак для товарів і послуг за зареєстрованим свідоцтвом №82116 від 10.09.2007 на торговельну марку «Сбербанк».

Російський Сбербанк подав позов у відповідь, яким намагався позбавити Ощадбанк права на ТМ «Сбербанк». За цим позовом 10 серпня 2016 року Госпсуд Києва виніс рішення про визнання свідоцтва на знак для товарів і послуг «Сбербанк», власником якого є Ощадбанк, недійсним. Ощадбанк оскаржив це рішення в апеляційному порядку.

Під час судової справи, розгляд якої тривав понад чотири роки, було проведено три експертизи, розглянуто понад 100 клопотань сторін. Представники «Сбербанку Росії» намагались переконати суд у тому, що реєстрація Ощадбанком торговельної марки «Сбербанк» на території України порушила права російського банку, зазначили в Ощадбанку.

В процесі судового протистояння Ощадбанком було зібрано та надано всі належні та допустимі докази на підтвердження необґрунтованості вимог позивача. 10 серпня 2020 року суд вирішив справу на користь Ощадбанку.

Апеляційна інстанція погодилась з позицією представників Ощадбанку та відмовила в задоволенні позову «Сбербанку Росії». Рішення вже набуло чинності.

«Нарешті закінчилась справа, яка тягнулась чотири роки з безліччю експертиз, клопотань та відтермінувань. Перемогу в цій справі не можна переоцінити, адже це важливий етап в історії захисту Ощадбанком своїх прав інтелектуальної власності в основній судовій справі, яка стосується заборони російському Сбербанку незаконно використовувати фірмове найменування «Сбербанк» на території України. Це свідоцтво історично зареєстровано за Ощадбанком», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *