Освіта українських дітей за кордоном під час війни в Україні

Освіта українських дітей за кордоном під час війни в Україні

Одним із соціальних і демографічних наслідків повномасштабного вторгнення російських військ в Україну стала небачена в Європі з часів Другої світової війни хвиля вимушеної міграції за кордон. Близько пів мільйона українських учнів перетнули міжнародний кордон та вважаються біженцями.

Щоб з’ясувати ситуацію з навчанням українських дітей, які вимушено перебувають за кордоном і продовжують здобувати освіту в тій чи тій формі в українських школах, Державна служба якості освіти провела дослідження, результати якого представлені в аналітичному звіті «Навчання українських дітей за кордоном під час війни в Україні». Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Освіта.ua».

За результатами дослідження виокремлено п’ять векторів викликів, що постають через послаблення культурних зв’язків з Україною та у зв’язку з ризиком неповернення з-за кордону українських дітей.

Також документ містить рекомендації, як реагувати педагогам на виокремлені виклики.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Дослідження проведене дослідницькою компанією VoxPopuli Agency на замовлення Державної служби якості освіти України в межах ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти» проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe Project), що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *