Падіння економіки України сповільнилося до 6,2%

У січні-липні реальний валовий внутрішній продукт України скоротився на 6,2% порівняно з 6,5% за перші шість місяців року.

Про це йдеться в огляді Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Міністерства економіки.

За підсумками січня-липня 2020 року скорочення зведеного індексу виробництва товарів та послуг за основними видами економічної діяльності (ЗІВ) становило 7,3% проти падіння на 7,7% у січні-червні.

ZIV VVP072020

Мінекономіки зазначає, що в липні 2020 року на тлі продовження адаптивного карантину майже всі види економічної діяльності продемонстрували сповільнення темпів падіння. Проте деякі мають показники зростання, зокрема роздрібної торгівлі на 8,5%.

За даними Мінекономіки, у липні цього року індекс промислової продукції сповільнився до 4,2% порівняно з -5,6% у червні.

«Це свідчить про те, що процес поступового відновлення триває, і що більшість сфер економіки поступово приходить у себе після локдауну (особливо у квітні)», — йдеться в документі.

VVP072020

Нагадаємо, ВВП України у січні-травні 2020 року скоротився на 5,9%. За перше півріччя економіка впала на 6,5%, а у другому кварталі — на 11%.

Експерти прогнозують падіння реального ВВП України цьогоріч у 6%.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch зберегло квітневий прогноз, згідно якому в 2020 році економіка України скоротиться на 6,5%.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *