Пам'ятна монета "Воєнна розвідка України" презентована в НБУ

Пам’ятна монета “Воєнна розвідка України” презентована в НБУ

Голова Національного банку Андрій Пишний та начальник Головного управління розвідки МО України генерал-майор Кирило Буданов презентували пам’ятну монету “Воєнна розвідка України”. Її випуск приурочено до Дня воєнної розвідки, який Україна святкуватиме 7 вересня, повідомили в НБУ.

“Успіхи та здобутки розвідників зазвичай не є загальновідомими, але прийде час і український народ обов’язково дізнається невідомі імена сучасних Героїв. Ми не можемо зараз подякувати усім розвідникам поіменно, але можемо вшанувати честь воєнної розвідки. Ця монета – присвята справжній непереможності та силі духу наших воїнів”, – зазначив Пишний. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «УНІАН».

На аверсі нової пам’ятної монети розміщена емблема Головного управління розвідки. На реверсі – відоме гасло воєнних розвідників латиницею SAPIENS DOMINABITUR ASTRIS (“Мудрий пануватиме над зірками”). В центрі композиції на тлі поверхні земної кулі зображення сови, що пронизує мечем абриси території країни-агресора.

Пам’ятна монета “Воєнна розвідка України” має номінал 5 гривень, її виготовлено з нейзильберу. Тираж – до 75 тисяч штук.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Під час презентації начальник Головного управління розвідки вручив Андрію Пишному відзнаку ГУР МО України – медаль “Україна – понад усе” та подяку колективу НБУ.

“Переконаний, ця унікальна монета стане хорошим пам’ятним знаком про нашу звитяжну боротьбу проти окупантів і прикрасить найвишуканіші колекції нумізматів. Найбільша цінність монети полягає в тому, що вона виходить під час повномасштабного вторгнення, чим символізує панування бойового духу над небезпекою”, – зазначив Буданов.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *