Пандемія обвалює ціни на нафту

Ціни на нафту знизилася більш ніж на 2% через стурбованість щодо попиту, викликану новою хвилею пандемії коронавірусу. Про це говорять дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість грудневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $41,07 за барель, що на $0,7 (1,68%) нижче від ціни на момент закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі NYMEX становить $39,15 за барель, що на $0,7 (1,76%) нижче від рівня попередньої сесії. Попередні торги завершилися на рівні $42,07 і $39,85 відповідно.

За підсумками минулого тижня Brent подешевшала на 2,7%, WTI — на 3,1%.

«Недавнє різке підвищення кількості випадків COVID-19 і подальші обмеження на пересування в деяких частинах Європи тиснуть на настрої, викликаючи занепокоєння щодо того, що все це означає для попиту», — вважають аналітики ING Economics.

До слова, українські урядовці затвердили політику власності НАК «НАФТОГАЗ». Зокрема, вони визначили пріоритети для компанії. Серед них: безпека постачання газу споживачам, досягнення енергетичної незалежності від імпорту газу, завершення реформи ринку природного газу в Україні, видобування й транспортування нафти й природного газу.

Таким чином, урядовці продовжили курс на інтеграцію українського енергетичного ринку з європейським.

Окрім цього, НАК “Нафтогаз України” зобов’язана підготувати міноритарний пакет акцій для розміщення на одній з провідних фондових бірж світу, що дасть змогу державі отримати показник вартості компанії та ціну акцій.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *