Пенсійний фонд і Мінфін домовилися про обмін інформацією для перевірки і повернення соціальних виплат та пенсій

Інформація, що надається, не може бути передана третій стороні, якщо інше не передбачено законодавством.

Мінфін України наказом від 12.10.2020 р. № 608, а Пенсійний фонд постановою від 12.10.2020 р. № 19-1 затвердили Порядок обміну інформацією між Міністерством фінансів України та Пенсійним фондом України для здійснення верифікації та моніторингу державних виплат. Він прийде на зміну Порядку обміну інформацією, затвердженого Наказом № 830.

Новий порядок передбачає інформаційний обмін за участю Міністерства фінансів України та Пенсійного фонду України на центральному рівні в електронній формі засобами системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів із застосуванням засобів технічного та криптографічного захисту інформації.

Інформація, яка передається Пенсійним фондом України до Міністерства фінансів України, включає:

— щомісячну інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про нарахування та/або виплату пенсії, що містить персональні дані одержувача пенсійної виплати, її складові та інформацію для її нарахування;

— інформацію про опрацювання рекомендацій Міністерства фінансів та прийнятих органами Пенсійного фонду на їх підставі рішень;

— інформацію про застрахованих осіб — одержувачів державної виплати з реєстру застрахованих осіб.

Інформація, яка передається Міністерством фінансів до Пенсійного фонду, включає:

— рекомендації за результатами верифікації державних виплат;

— запити про надання Пенсійним фондом інформації про застрахованих осіб — одержувачів державної виплати з реєстру застрахованих осіб.

Щоб іти в ногу з вимогами чинного законодавства, користуйтеся інформаційно-правовою системою ЛІГА:ЗАКОН. Вона допоможе відслідковувати зміни в законодавстві. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідної вам інформації.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *