Перший банк відклав щорічні збори акціонерів через карантин

Акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль» повідомило про перенесення дати проведення річних загальних зборів акціонерів через поширення коронавірусу.

Про це банк повідомив у системі розкриття інформації на фондовому ринку НКЦПФР.

«У зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації в Україні та світі, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, наглядова рада банку рішенням від 27 березня призупинила заходи з підготовки та проведення річних загальних зборів акціонерів банку», — йдеться в повідомленні.

Відповідно до закону №3275 наглядова рада Райффайзен Банку Аваль визначить термін проведення річних загальних зборів акціонерів банку у строк не пізніше трьох місяців після дати завершення карантину, встановленого урядом.

При ухвалені такого рішення банк керувався законом №3275, постановою Кабінету міністрів від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», протоколами №10 від 16.03.2020, №16 від 23.03.2020 засідання постійної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID-19)».

Антикризовий законопроєкт №3275, який передбачає підтримку бізнесу під час коронавірусного карантину, дозволяє не проводити збори акціонерів під час карантину.

Райффайзен Банк Аваль також оголосив про запровадження програми реструктуризації кредитів для клієнтів малого та середнього бізнесу, яка буде діяти протягом трьох місяців.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *