Підбірка фільмів про викривачів корупції

Корупція — одна з найактуальніших соціальних проблем з якою наша країна бореться вже не один рік. Ми вирішили показати, як з нею борються  фільмах прості громадяни — викривачі корупції.

Але спочатку давайте згадаємо, хто ж такі викривачі. Викривач — це людина, яка:

  • володіє інформацією про можливі факти корупційних правопорушень, а саме про обставини правопорушення, місце й час його вчинення та особу, яка вчинила правопорушення;
  • переконана в достовірності цієї інформації;
  • отримала цю інформацію під час трудової, професійної, господарської, громадської, наукової діяльності, проходження служби чи навчання.

Якщо ви довіряєте смаку експертів премії «Оскар», тоді вам ця підбірка сподобається.

Державні таємниці/Official Secrets

Співробітниця британських спецслужб Кетрін Ган передає пресі інформацію про спроби шпигунства за членами Ради Безпеки ООН, наслідком чого може стати вторгнення до Іраку.

Ган не може стояти осторонь та дивитися, як світ штовхають до незаконної війни. Вона приймає доленосне рішення — кинути виклик уряду й «злити» електронний лист в пресу.

Секретне досьє/The Post

Власниця «Washington Post» та її головний редактор наважуються ризикнути своєю свободою та прибутками, аби розкрити таємну діяльність уряду.

Після сенсаційних новин влада США подає на газету в суд.

Небезпечна гра Слоун/Miss Sloane

Елізабет Слоун — геніальний лобіст, у кар’єрі якої були тільки перемоги. Елізабет вирішила взятися за справу, яка може для неї дуже погано закінчитися, — вона хоче встановити контроль над зброєю.

Ікар/Icarus

Викривач Григорій Родченков вирішив розкрити світу махінації Росії із допінгом для спортсменів під час Олімпійських ігор у Сочі.

У результаті російським спортсменам забороняють брати участь в Олімпійських іграх під стягом своєї держави, а самому Родченкову доводиться тікати з країни через загрозу розправи з боку російського уряду.

Інформатор/The Informant

Фільм розповідає про викривача із найвищою посадою в історії — Марка Вітекера. Працюючи віцепрезидентом аграрної корпорації, він допоміг ФБР викрити картельну змову, у якій приймали участь компанії по всьому світу.


За матеріалами з телеграм-каналу НАЗК

 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *