Підозрюваних в Україні роками тримають у СІЗО, щоб вибити явку з повинною — юрист

Близько 90% злочинів в Україні розкриваються не слідчими, а шляхом угоди зі слідством після років, проведених обвинуваченим у слідчому ізоляторі.

Таку думку висловив юрист Ростислав Кравець на прес-конференції, передав кореспондент АСН.

«90% злочинів у кримінальних злочинах, економічних — не важливо — розкриваються в зв’язку з угодою зі слідством», — зазначив експерт. За його словами, на практиці людини садять в СІЗО, тримають там рік під будь-якими приводами, після чого він зізнається у всіх інкримінованих злочинах, які навіть не здійснював.

«Потім його відпускаю і все. Ось так у нас працює правоохоронна система останні три роки», — додав юрист. При цьому він додав, що в разі, коли закінчується термін досудового розслідування відносно підозрюваного, справа не передається до суду, необхідно притягати до відповідальності прокурора, слідчого, які відкривали провадження і проводили слідчі дії.

Нагадаємо, згідно з «поправкою Лозового», з 15 березня морги не зможуть брати трупи без спеціальної постанови суду. До винесення цієї постанови тіла померлих будуть кілька діб перебувати вдома.

АСН

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *