Після розмови з Путіним Трамп змінив позицію щодо припинення вогню в Україні
Президент США Дональд Трамп відмовився від свого заклику до припинення вогню в Україні. Це результат його телефонної розмови з кремлівським диктатором Владіміром Путіним 19 травня.
Вашингтон тепер задоволений тим, що Москва готова вести переговори з Києвом — навіть попри те, що Путін продовжує бомбити Україну, зазначає німецька газета Bild. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Дзеркало тижня. Україна».
В газеті додають, що така зміна позиція Трампа стала ударом для канцлера Німеччини Фрідріха Мерца. Німецький лідер розраховував на підтримку Трампа, коли висунув росії ультиматум і погрожував санкціями. Але тепер Мерц та інші європейські керівники залишилися без підтримки президента США.
Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.
Раніше у Bloomberg повідомили, що у розмові з європейськими лідерами, яка відбулася після розмови з Путіним, Трамп дав зрозуміти, що переконаний у перемозі росії, повторивши низку тез Кремля.
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!