Плани Національної школи суддівської установи на лютий: які навички отримають працівники судів

Плани Національної школи суддівської установи на лютий: які навички отримають працівники судів

Понад 60 навчальний заходів можуть відвідати судді, працівники апарату судів та працівники Служби судової охорони у лютому для підвищення рівня своєї кваліфікації. Такий календарний план підготовки затвердив ректор Національної школи суддів Микола Оніщук.

Так, вже 1 лютого відбудеться семінар із циклу вебінарів з офісом омбудсмена стосовно права на звернення як конституційно-правового засобу захисту та гарантії дотримання прав і свобод громадян. На нього запрошують помічників суддів та працівників апарату судів. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Закон і Бізнес».

Плани Національної школи суддівської установи на лютий: які навички отримають працівники судів

9 лютого пройде всеукраїнський семінар «Особливості розгляду спорів щодо окремих категорій договірних відносин». Він розрахований на суддів місцевих господарських судів, помічників суддів місцевих та апеляційних господарських судів.

На 14 лютого запланований семінар «Е-декларування: новації в законодавстві. Фінансовий контроль. Конфлікт інтересів». Його запрошують прослухати суддів першої ланки, помічників суддів і працівників апарату місцевих та апеляційних судів.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Для помічників суддів усіх інстанцій призначений онлайн-семінар-практикум «Виконання судових рішень у цивільному судочинстві: практика Верховного Суду щодо застосування Закону України «Про виконавче провадження». Він транслюватиметься 21 лютого.

А в останній день місяця, 29 лютого, працівники територіальних управлінь Служби судової охорони можуть прослухати семінар «Нормативно-правове регулювання застосування поліцейських заходів примусу співробітниками Служби судової охорони: український та зарубіжний досвід».

Крім того, для суддів триватимуть 5 «старих» та розпочнуть 9 нових дистанційних курсів. А для помічників суддів та працівників апарату передбачено 12 дистанційних курсів.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *