Попри підвищення ціни на газ тарифи нижчі за торішні — Гетманцев

Попри підвищення ціни на газ, цей показник не досягає тієї суми, яка була в аналогічний період минулого року. Тому, тарифи в Україні зменшилися.

Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики, народний депутат Данило Гетманцев, передає УНН.

“Дійсно, на сьогодні відбувається підвищення ціни на газ в тарифі, але це підвищення, воно менше, ніж було зменшення до цього. І воно не досягло ще того рівня, яки був у відповідний період минулого року. Таким чином, ми на сьогодні маємо нижчі тарифи, ніж рік тому”, — сказав Гетманцев.

Як повідомляв УНН, з листопада 2018 року ціна на газ для населення зросла до 8550 грн за тис. куб. м, з наступної весни її почали зменшувати. За даними Нафтогазу, влітку цього року ціни на газ для населення почали знову зростати — на вересень, а на жовтень залишилися незмінними.

Так, ГК «Нафтогаз України» залишила ціни на газ для своїх побутових клієнтів у жовтні за місячним контрактом на рівні 4,7 грн/куб. м, як і у вересні.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *