Порядок постановки на військовий облік через закордонні дипломатичні установи

Порядок постановки на військовий облік через закордонні дипломатичні установи

13 червня 2024 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.06.2024 № 675 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487 і від 16 травня 2024 р. № 560».

Унесеними постановою змінами до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1487 (далі – Порядок), запроваджено можливість для громадян, які були зняті з військового обліку у зв’язку з вибуттям за межі України на строк більше трьох місяців, стати на військовий облік без необхідності прибуття в Україну. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Зокрема встановлюється, що вказана категорія громадян зобов’язана у строк до 16.06.2024 стати на військовий облік одним з таких способів:

  • прибуття особисто до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – ТЦК);
  • шляхом подання заяви про взяття на військовий облік у довільній формі разом із відомостями, визначеними додатком 4 до Порядку, та копії першої сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон до ТЦК, Центрального управління або регіонального органу СБУ або відповідного підрозділу розвідувальних органів, яким такого громадянина України знято з військового обліку, через ЗДУ.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Заява подається громадянином України до ЗДУ:

  • особисто разом із паспортом громадянина України для виїзду за кордон, який, після прийняття заяви, повертається громадянину України;
  • засобами поштового зв’язку разом з копією першої сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Пропонуємо Вашій увазі інформацію, підготовлену Міністерством оборони України, про застосування цифрових інструментів у сфері військового обліку.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *