Порошенко пообіцяв Антикорупційний суд та назвав строки

В інтерв’ю німецькому виданню Focus президент України Петро Порошенко заявив, що Антикорупційний суд запрацює «в першій половині 2018 року, можливо, уже у травні».

Петро Порошенко пообіцяв Антикорупційний суд в першому півріччі

Антикорупційний суд в Україні запрацює, можливо, у травні. Про це президент України Петро Порошенко заявив в інтерв’ю німецькому виданню Focus, що вийшло друком у суботу, 5 травня.

«Ми хочемо прискорити створення незалежного Антикорупційного суду. Я переконаний, що це вдасться зробити у першій половині року, можливо, уже у травні», — запевнив Порошенко.

Президент також відзначив негативний вплив конфлікту на Донбасі на загальну ситуацію в країні. «Я президент миру. Я мрію про мир. Ми успішно б розвивали нашу державу, якби не було війни», — сказав німецькому журналістові Порошенко.

Створення антикорупційного суду стало однією з головних вимог до України з боку її західних партнерів. Саме від виконання Україною цих реформ залежить надання їй фінансової допомоги з боку Заходу та продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

1 березня Верховна Рада України схвалила в першому читанні закон про Вищий антикорупційний суд. За документом він складатиметься з суддів, слідчих суддів та суддів апеляційної палати.

Суду мають бути підсудні кримінальні провадження за корупційними злочинами тільки в тому випадку, якщо розмір предмета злочину або завданої шкоди у 500 і більше разів перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *