Посадовцю Голосіївської РДА повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон
За процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру колишньому заступнику начальника управління соціальної та ветеранської політики Голосіївської РДА в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік допомагав військовозобов’язаним отримати документи, які дозволяли оформити відстрочку від військової служби та вільно виїжджати за кордон. Для цього він видавав акти про встановлення факту здійснення чоловіком постійного нагляду за близьким родичем. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Київська міська прокуратура».
Таким чином мешканець столиці, який звернувся із відповідною заявою до РДА, вже наступного дня отримав акт про догляд за дружиною. В той же час встановлено, що дружина військовозобов’язаного не мала жодних медичних документів, які підтверджують наявність у неї якихось хвороб, а комісія, що видавала акт, не здійснювала виїзд до родини. Отримавши ці документи, чоловік вже виїжджав за кордон.
Зазначимо, що посадовець РДА звільнився з роботи щойно дізнався про проведення слідчих дій.
Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.
Нагадаємо, раніше повідомлення про підозру отримали організатор цієї схеми, який шукав клієнтів, охочих виїжджати з України та один з клієнтів, який начебто постійно доглядав за хворою дружиною.
Вартість таких послуг становила 12 тис. доларів США. Отримані гроші організатори незаконного виїзду розділялись між учасниками схеми.
Досудове розслідування проводять слідчі Деснянського УП ГУНП у м. Києві за оперативним супроводженням СБУ.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!