Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (оновлюється) (відео)

Для участі у позачерговому засіданні зареєструвалося 324 народних депутатів.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив позачергове пленарне засідання.

Головуючий зазначив, що позачергове засідання парламенту проводиться у зв’язку з пропозицією депутатських фракцій і груп, яку вони внесли на засіданні Погоджувальної ради і яка була ухвалена.

Д.Разумков поінформував про те, що депутатські фракції і групи наполягають розглянути на позачерговому засіданні питання щодо законодавчого забезпечення невідкладних заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID-19. Перелік питань, розгляд яких визначено пропозицією надано народним депутатам.

Головуючий повідомив, що на пленарному засіданні присутній Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та заступник Міністра охорони здоров’я.

Він запропонував надати можливість виступити Прем’єр-міністру і заступнику Міністра охорони здоров’я, який саме відповідає за цей напрямок роботи.

Головуючий повідомив, що на пленарному засіданні присутній Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і надав йому слово для інформації щодо заходів, які вживає Уряд для подолання коронавірусу.

Прем’єр-міністр України відповів на запитання народних депутатів.

Заступник міністра охорони здоров’я-Головний санітарний лікар Віктор Ляшко доповідає про ситуації з поширенням коронавірусу в Україні та заходів, які вживаються для його нерозповсюдження.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *