Працівники апаратів судів звернулися до Президента щодо врегулювання оплати праці

Працівники апаратів судів звернулися з відкритим листом до Президента й інших керівників органів державної влади України щодо необхідності врегулювання питання оплати праці.

У зверненні йдеться про те, що законодавство України забороняє держслужбовцям займатися іншими видами прибуткової діяльності, що є складовою антикорупційної політики. Відтак, саме заробітня плата є основним джерелом їхніх доходів.

Так, посадовий оклад працівника апарату суду згідно Постанови, яка набрала чинності з 1 січня 2019 року становить: провідний спеціаліст, старший секретар суду, секретар судового засідання – 3 800 грн.; спеціаліст, судовий розпорядник, секретар суду – 3524 грн.; головний спеціаліст – 4900 грн.

Станом на 16 січня 2020 року проєкт Постанови ще не прийнятий.

Хоча, у проєкті Постанови посадові оклади зростуть в середньому на 300 грн: спеціаліст, судовий розпорядник, секретар суду – 4204 грн.; провідний спеціаліст, старший секретар суду, секретар судового засідання – 4230грн.; головний спеціаліст – 5300 грн.

“Звертаємо Вашу увагу, що у випадку, якщо буде проголосовано за проєкт змін до постанови КМУ щодо оплати праці працівників державних органів у 2020 році, то працівники апаратів судів і надалі залишаться найменш оплачуваними посадами серед усіх державних службовців України, і з посадовим окладом – від 4204 грн.

Працівники апаратів судів не вимагають безпідставного підвищення посадових окладів, а лише співмірних розмірів заробітної плати для працівників з вищою юридичною освітою, які виконують відповідальну, висококваліфіковану роботу”, – йдеться у зверненні. 

Текст звернення за посиланням.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *