Працевлаштування у Британії викликає все більший інтерес у громадян США

Громадяни США все частіше шукають роботу у Великій Британії через скорочення фінансування президентом Дональдом Трампом та погіршення економічних перспектив. Про це свідчать дані вебсайту з пошуку роботи Indeed.

Майже кожен десятий іноземний клік на британські вакансії протягом трьох місяців робив громадянин США. Таким чином інтерес громадян США до британських вакансій зріс на 2,4% в річному обчисленні, що є найбільшим зростанням серед всіх інших країн. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «УНІАН».

“Зростання було зумовлене тим, що американці шукали роботу в галузі наукових досліджень і розробок, а також в управлінні. Ці цифри охоплюють місяці після повернення Трампа до Білого дому, коли президент скоротив мільярди доларів федерального фінансування на наукові дослідження, освіту та інфраструктурні проєкти”, – додали у виданні.

Занепокоєння серед американців зросло після того, як в США скоротили фінансування федеральних наукових проєктів. Вже на цьому тижні урядова робоча група з питань антисемітизму заявила, що планує заморозити багаторічні гранти Гарвардського університету на суму 2,2 млрд доларів.

Водночас професор онкології в Оксфордському університеті Річард Вайт, який переїхав з Нью-Йорка у 2022 році, зауважив, що бачить “ознаки відтоку мізків зі США”, адже таланти переїжджають за кордон у пошуках більшої академічної свободи та стабільності.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Вчені керуються тим, що можна зробити і де є фінансування. Традиційно США були сильними в питаннях академічної свободи та фінансування, але після інавгурації Трампа у мене були колеги, яким скасували їхні гранти. На відміну від США, Велика Британія зараз вважається стабільним місцем для проведення наукових досліджень. Якщо люди відчувають, що в іншому місці ситуація може бути більш стабільною, вони поїдуть саме туди”, – наголосив він.

Політика Трампа – останні новини

Раніше видання Financial Times писало, що мита Трампа лише створюють проблеми. Зокрема торговці діамантами попередили, що галузь “зупинилася” через таку політику президента США.

Водночас у The New York Times повідомили, що Трамп планує запровадити нові мита на комп’ютерні чіпи та ліки. За словами американського лідера, мита на чіпи змусять компанії перенести свої заводи в США.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid