Президентом відзначено державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України постановляю:

Нагородити орденом Свободи

БУБКУ Сергія Назаровича — президента Національного олімпійського комітету України

МАРЧУКА Євгена Кириловича (посмертно) — громадсько-політичного діяча

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня

ЗЛЕНКА Анатолія Максимовича (посмертно) — Міністра закордонних справ України у 1990 — 1994, 2000 — 2003 роках

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня

КРЕМЕНЯ Василя Григоровича — президента Національної академії педагогічних наук України, академіка НАН України

ЛАЗОРИШИНЦЯ Василя Васильовича — віце-президента Національної академії медичних наук України, директора державної установи “Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова Національної академії медичних наук України”, академіка НАМН України

ПОХОДЕНКА Віталія Дмитровича — радника Президії Національної академії наук України, почесного директора Інституту фізичної хімії імені Л.В .Писаржевського Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

СОЛОВ’ЯНЕНКА Анатолія Анатолійовича — головного режисера державного підприємства “Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка”, м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ГАЙДЕЯ Олексія Олексійовича — директора Чернігівського фахового коледжу інженерії та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну

КИРИЛЕНКА Івана Григоровича — народного депутата України

НЕЧИПОРУКА Миколу Васильовича — ректора Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”

РЕДЕРА Анатолія Семеновича — генерального директора товариства “Інтерхім”, м.Одеса

СУСЛЕНСЬКОГО Олександра Семеновича — директора Історико-меморіального музею “Героїзм і Холокост”, президента громадської організації “Єврейська Рада України”, м.Київ

ХАРЛАН Ольгу Геннадіївну — спортсмена-інструктора Центру спортивно-масової та фізкультурної роботи Служби безпеки України

ШЕВЧЕНКА Андрія Миколайовича — головного тренера національної збірної команди України з футболу у 2016-2021 роках, Героя України

Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня

ВАТАГОВИЧА Михайла Івановича — генерального директора дочірнього підприємства “Плай”, м.Хмельницький

ВЛАДИМИРОВА Олександра Аркадійовича — завідувача кафедри Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика, м.Київ

ГУСАРОВА Сергія Миколайовича — професора кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ

ЗУБКА Володимира Івановича — директора сільськогосподарського підприємства “Комишанське”, Сумська область

ОГНЕВ’ЮКА Віктора Олександровича — ректора Київського університету імені Бориса Грінченка

СУКАЧА Миколу Васильовича — художнього керівника академічного симфонічного оркестру “Філармонія”, м.Чернігів

ТУРЧИНА Миколу Івановича — головного лікаря комунальної установи “Міська клінічна лікарня № 11” Одеської міської ради

ХАРЧЕНКА Олександра Михайловича — голову наглядової ради акціонерного товариства “Трест Житлобуд-1 “, м.Харків

Нагородити орденом “За заслуги” ІІ ступеня

БІГУНА Володимира Михайловича — старшого інженера Рожнятівської дільниці Долинського відділення акціонерного товариства “Оператор газорозподільної системи “Івано-Франківськгаз”

БУЛЕГУ Сергія Борисовича — Кіцманського міського голову, Чернівецька область

ДІДИЧА Тараса Тарасовича — Дмитрівського сільського голову, Київська область

ДІЦУЛА Олександра Васильовича — батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу, м.Київ

ІУКУРІДЗЕ Елдара Жораєвича — голову агропромислового комплексу “ШАБО”, Одеська область

КОЛУПАЄВА Євгенія Федоровича — державного тренера штатної команди національної збірної команди України з біатлону

КУЗЬКІНА Євгена Юрійовича — першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України

СЕМЕНЦОВА Віктора Федоровича — віце-президента державного підприємства “АНТОНОВ”, м.Київ

ФЕДОРУКА Анатолія Петровича — Бучанського міського голову, Київська область

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

БАРНУ Федора Петровича — генерального директора комунального підприємства “Миколаївський міжнародний аеропорт” Миколаївської обласної ради

БІЛЯЛОВА Нарімана Наркетовича — громадського активіста, заступника голови громадської організації “Ветан”, м.Вінниця

БУРМУ Леонтія Леонтійовича — державного тренера штатної команди національної збірної команди України з тенісу

ВЕРВЕГУ Михайла Степановича (посмертно) — завідувача відділення комунального некомерційного підприємства “Рівненська центральна районна лікарня” Рівненської районної ради, Рівненська область

ВЕРЕМІЯ Ігоря Григоровича — керівника центру зовнішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ

ГОРІЩАКА Сергія Петровича — директора комунального некомерційного підприємства “Дитяча міська поліклініка № б” Одеської міської ради

ДЖЕППАРОВА Абдурешита Шерфедіновича — громадського активіста, правозахисника, Автономна Республіка Крим

ДУДКУ Володимира Михайловича — пенсіонера

КОРОЛЕНКА Віктора Миколайовича — директора департаменту Херсонської обласної державної адміністрації

КОТЕНКА Віктора Івановича — головного конструктора державного підприємства “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” імені академіка О.Г.Івченка

КОШАЛКА Сергія Євгенійовича — токаря державного підприємства “Жулянський машинобудівний завод “ВІЗАР”, Київська область

КРАМАРЕНКА Михайла Петровича — викладача відділення комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу “Дитяча школа мистецтв № б”, м.Харків

КРІСЬКА Андрія Олександровича — співкоординатора громадської ініціативи “Кримський процес”, Автономна Республіка Крим

КРУЧАНИЦЮ Василя Васильовича — директора комунального некомерційного підприємства “Закарпатський обласний медичний центр психічного здоров’я та медицини залежностей” Закарпатської обласної ради

ЛАПІЯ Федора Івановича — доцента кафедри Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика, м.Київ

ЛЕВЧУКА Володимира Володимировича — заступника голови правління Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів “Майбутнє”

ЛИСАКА Віктора Петровича — директора департаменту Полтавської обласної державної адміністрації

МУСІЄНКО Катерину Петрівну — лаборанта цеху акціонерного товариства “АЗОТ”, м.Черкаси

НАГОРНОГО Анатолія Івановича — директора акціонерного товариства »Черкасицивільпромпроект»

ОМЕЛЯНЕНКА Василя Онуфрійовича (посмертно) — майстра художньої кераміки, Полтавська область

ПРАВА Юрія Григоровича — віце-президента громадської організації “Міждержавна гільдія інженерів консультантів”, м.Київ

ПУЗАЧА Павла Павловича — водія-випробувача державного підприємства “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова”

РЕКОВЦЯ Олександра Івановича — токаря-розточувальника державного підприємства “Науково-виробничий комплекс “Прогрес”, Чернігівська область

СІЛЬЧЕНКА Михайла Івановича — завідувача відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ” Міністерства охорони здоров’я України

СЛОБОЖАНА Олександра Володимировича — виконавчого директора Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України”, м.Київ

СОКОЛОВА Максима Юрійовича — виконувача обов’язків завідувача відділення державної установи “Національний науковий центр “Інститут кардіології імені М.Д.Стажеска” Національної академії медичних наук України”

СУХОМЛИНА Сергія Івановича — Житомирського міського голову

ТКАЧУКА Сергія Петровича — заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації

ТОЛОЧКА Івана Михайловича — радника голови патронатної служби апарату Житомирської обласної державної адміністрації

УМЄРОВА Рустема Енверовича — народного депутата України

ЧМИРА Миколу Васильовича — члена Українського геральдичного товариства, м.Київ

ШЕКЕРУ Олега Григоровича — директора Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров’я України

ЩЕБЕТЮКА Дмитра Олександровича — керівника громадської організації “ДоступноЮА”, м.Київ

ЮРЖЕНКА Максима Володимировича — завідувача відділу Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона Національної академії наук України

ЯКОВЕНКА Олега Костянтиновича — завідувача відділення комунального підприємства “Волинська обласна клінічна лікарня” Волинської обласної ради

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ЛЕЙЗУ Ярослава Михайловича (посмертно) — провідного спеціаліста відділу — державного

інспектора Державної екологічної інспекції у Закарпатській області

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

КУЗНЄЦОВУ Наталію Семенівну — віце-президента Національної академії правових наук України

ЛІБАНОВУ Еллу Марленівну — академіка-секретаря Відділення економіки Національної академії наук України, директора Інституту демографії і соціальних досліджень імені М.В.Птухи Національної академії наук України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БАЙЛЯК Марію Михайлівну — професора кафедри державного вищого навчального закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, м.Івано-Франківськ

БУЛАВІНОВУ Катерину Олександрівну — медичного експерта Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні

ВИНОГРАД Наталію Олексіївну — завідувача кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

ВОВК Лідію Михайлівну — лікаря відділення консультативно-діагностичного центру державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини” Державного управління справами

ВОРОБЕЛЬ Галину Миколаївну — директора Хмельницької спеціальної загальноосвітньої школи № 33

ГАВРЕНКОВУ Вікторію Володимирівну — голову правління громадської організації “Добродія-Херсон”

ГРИНІВ Ганну Василівну — голову Івано-Франківської громадської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України”

ЗАПЕКУ Олену Миколаївну — заступника голови громадської організації “Родина воїна”, м.Чернігів

ЗУБЖИЦЬКУ Оксану Петрівну — голову громадської організації “Герой-родина-Україна”, м. Чернівці

ІЩУК Лідію Олексіївну — матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, м.Київ

КОБЛОШ Наталію Дмитрівну — завідувача жіночої консультативної поліклініки з Центром планування сім’ї державної установи “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені акад. О.М.Лук’янової Національної академії медичних наук України”

КОНАКОВУ Ірину Станіславівну — заступника директора департаменту Донецької обласної державної адміністрації

КОНДРАТЮК Олену Костянтинівну — Заступника Голови Верховної Ради України

КОСТЮНІНУ Юлію Олександрівну — заступника голови Донецької обласної державної адміністрації

ЛИНІВ Оксану Ярославівну — українську диригентку

ЛОГВІНЕНКО Світлану Василівну — начальника служби у справах дітей Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району, Луганська область

ЛОЖЕШНІКОВУ Олену Герасимівну — керівника філії у місті Черкаси громадської організації “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”

ЛУНЬОВУ Олену Валентинівну — правозахисника громадської організації “Центр інформації про права людини”, м.Київ

МЕЗЕНЦЕВУ Марію Сергіївну — народного депутата України

НИКИТЮК Галину Володимирівну — бібліотекаря — організатора екскурсій Національного дендрологічного парку “Софіївка” Національної академії наук України, Черкаська область

ПИТАК Мирославу Володимирівну — заступника голови громадської організації “Єдина родина Тернопільщини”

РЕЗНІКОВУ Ольгу Олександрівну — завідувача відділу центру безпекових досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ

САЛІЄВУ Муміне Анварівну — громадську активістку, Автономна Республіка Крим

СИЧ Аліну Вікторівну — голову наглядової ради акціонерного товариства “Володимир-Волинська птахофабрика”, Волинська область

ТУЛЬНОВУ Ірину Йосипівну — завідувача сектору апарату Луганської обласної державної адміністрації

УСТИНОВУ Наталію Валентинівну — директора Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради

ШУЛЯК Олену Олексіївну — народного депутата України

ЯСКЕВИЧ Олесю Олександрівну — керівника громадської організації “Співтовариство сімей, які виховують дітей з вадами розвитку “Бачити серцем”, м.Київ

Нагородити орденом Данила Галицького

ДАНИЩУКА Дмитра Дмитровича — радника голови Чернівецької обласної державної адміністрації

ЯРОШЕНКА Петра Вікторовича — завідувача відділу — головного інспектора Інспекції з питань контролю за діяльністю військових формувань Департаменту Офісу Президента України, полковника запасу

Нагородити медаллю “За врятоване життя”

КОЛПАК Інесу Володимирівну — голову громадської організації “Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького”

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

БОНДАРЕНКА Сергія Володимировича — вогнетривника цеху акціонерного товариства “Запорізький завод феросплавів”

ЛЕБЕДЄВУ Антоніну Павлівну — головного бухгалтера державного підприємства “Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”

МАКСІМОВА Артура Алімовича — заступника генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт”, м.Київ

МАРТИНЮККА Ярослава Михайловича — старшого майстра дільниці державного підприємства “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”

ЧЕРВАТЮКА Олександра Павловича — заступника начальника цеху державного підприємства “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП”

Нагородити відзнакою Президента України — Хрестом Івана Мазепи

БАННОГО Анатолія Григоровича — голову Полтавської обласної організації політичних в’язнів і репресованих

Присвоїти почесні звання:

“НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

КРІЛЮ Мирону Михайловичу — головному диригентові академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії

ПЛІШУ Богдану Йосиповичу — головному хормейстерові державного підприємства “Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка”, м.Київ

СИВОХІПУ Володимиру Степановичу — генеральному директорові Львівської національної філармонії

ТЕРТИЧНОМУ Юрію Валентиновичу — артистові-солісту-інструменталістові оркестру почесної варти окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького, м.Київ

ФОРМАНЧУКУ Олександру Івановичу — артистові драми — провідному майстрові сцени державного підприємства “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, м.Київ

“НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

ГРИЦИШИН Марії Іванівні — заступникові директора Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

“НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

ТЕЛІЖЕНКУ Миколі Матвійовичу — художникові-оформлювачу комунального закладу “Черкаський обласний краєзнавчий музей”

ЧЕРЕДНИЧЕНКУ Олександру Миколайовичу — художникові-живописцю, м.Суми

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

ГОЛОВКУ Андрію Борисовичу — артистові, концертмейстеру Національного симфонічного оркестру України, м.Київ

ІВАХІВ Соломії Орестівні — солістці-скрипальці комунального закладу Львівської обласної ради “Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика”

ІСАЄНКУ Андрію Миколайовичу — артистові театрально-видовищного закладу культури “Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра”

КАРШНЕВИЧУ Дмитру Васильовичу — артистові державного підприємства “Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької”, м.Львів

КОТИС-ОМЕЛЬЧЕНКО Ярині Ярославівні — артистці балету, провідному майстрові сцени Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

ЛІТВІНОВУ Микиті Ігоровичу — артистові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ

МАТВІЄНКО Антоніні Петрівні — співачці, м.Київ

МОНАТИКУ Дмитру Сергійовичу — співакові, автору пісень, композиторові, м.Київ

ОБОЗНОМУ Костянтину Олександровичу — артистові-вокалісту комунального закладу культури Сумської обласної ради “Сумська обласна філармонія”

САВИЧ Людмилі Михайлівні — провідному майстрові сцени комунального закладу “Ніжинський академічний український драматичний театр імені М.М.Коцюбинського”, Чернігівська область

ХОЛОМЕНЮК Лілії Михайлівні — артистці академічного симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

КОЧМАНУ Руслану Івановичу — головному інженерові товариства “Холдингова компанія “Енергомонтажвентиляція”, м.Київ

КУРИЛЯКУ Віктору Михайловичу — директорові підприємства “Вектор-М”, м.Хмельницький

ЛЕЩЕНКУ Сергію Васильовичу — першому заступникові начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області

ОЧЕРЕТНОМУ Андрію Михайловичу — заступникові Вінницького міського голови

ПІЩИКУ Олександру Володимировичу — заступникові голови Вінницької обласної державної адміністрації

СУКУ Віталію Володимировичу — директорові з капітального будівництва товариства “СК “Стройінвест”, м.Дніпро

ХАРНАМУ Михайлу Володимировичу — заступникові голови Харківської обласної державної адміністрації

ЧЕРНИШУ Вадиму Ярославовичу — технічному директорові товариства “Черкасиміськбуд”

ШМАКОВІЙ Валентині Петрівні — начальникові дільниці будівельно-монтажного комплексу державного підприємства “Виробниче об’єднання “Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова”, м.Дніпро

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ”

ГОРДЄЄВУ Анатолію Івановичу — професорові кафедри Хмельницького національного університету

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

АЛЄКСЄЙ Тетяні Олександрівні — учительці Херсонського ліцею Херсонської обласної ради

ГОЛОВКО Катерині Сергіївні — учительці Крюківщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вишневої міської ради Бучанського району, Київська область

ЛЕВЕНЦІО Олегу Іовичу — учителеві Рівненського навчально-виховного комплексу “Колегіум” Рівненської міської ради

МЕЛЬНИК Аллі Олексіївні — учительці комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради, Волинська область

МОЛОДИК Катерині Юріївні — -учительці Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради

ПОТІЄНКО Валентині Олександрівні — -учительці Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ХАРЧЕНКО Людмилі Андріївні — учительці Русанівського ліцею міста Києва

ХМУРИЧ Олександрі Володимирівні — учительці Сільцівської загальноосвітньої школи І-П ступенів Підгаєцької районної ради, Тернопільська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

БАБОШИНІЙ Ользі Іванівні — викладачеві, керівнику хору Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М.Д.Леонтовича

ГАВРИЛЮКУ Роману Миколайовичу — директорові Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю.Шкрібляка, Чернівецька область

ДОЛГІХ Марині Василівні — викладачеві-методисту Кропивницького музичного фахового коледжу

ДРОБНІЙ Олені Володимирівні — головному художникові державного підприємства “Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки”, м.Київ

СЛІПИЧ Юлії Володимирівні — директорові дитячої художньої школи Херсонської міської ради

ХАЗАН Наталії Вікторівні — продюсерові кіно, м.Дніпро

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

ГРАНОВСЬКІЙ Людмилі Миколаївні — завідувачеві відділу Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України, Херсонська область

ДВОРНИКУ Валентину Миколайовичу — першому проректорові Української медичної стоматологічної академії, м.Полтава

ЗАБУРАННІЙ Лесі Валентинівні — професорові кафедри Поліського національного університету, Житомирська область

КОПИЛОВУ Сергію Анатолійовичу — ректорові Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Хмельницька область

МЕДВЕДОВСЬКІЙ Наталії Володимирівні — начальникові науково-координаційного управління Національної академії медичних наук України

ПАЩЕНКУ Євгену Олександровичу — завідувачеві відділу Інституту надтвердих матеріалів імені В .М.Бакуля Національної академії наук України

ПРОКОПЕНКО Наталії Семенівні — завідувачеві кафедри приватного вищого навчального закладу “Європейський університет”, м.Київ

ХІМІЧУ Олександру Миколайовичу — заступникові директора Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова Національної академії наук України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ”

БУДЗИНСЬКОМУ Радію Валерійовичу — донорові, м.Суми

ГРУБИСЮКУ Василю Миколайовичу — донорові, Волинська область

МІЩУКУ Ігорю Миколайовичу — донорові, Волинська область

ПРИХОДЬКУ Григорію Олексійовичу — донорові, м.Суми

ТОКМАНЦЕВУ Андрію Михайловичу — донорові, м.Суми

ШКУРКУ Олександру Васильовичу — донорові, м.Суми

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ”

ГРОМУ Володимиру Євгеновичу — — старшому майстрові виробничої дільниці цеху відокремленого підрозділу “Криворізька теплова електрична станція” акціонерного товариства “ДТЕК Дніпроенерго”, Дніпропетровська область

ХМЕЛЕНКУ Сергію Миколайовичу — старшому майстрові виробничої дільниці Білокуракинської дільниці товариства “Луганське енергетичне об’єднання”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

АНІСІМОВІЙ Анжелі Миколаївні — заступникові директора департаменту — начальнику управління Кіровоградської обласної державної адміністрації

ВЕЛИЧКО Олені Георгіївні — заступникові генерального директора аудиторської фірми “Імона-аудит”, м.Київ

ВІТРЕНКО Наталії Миколаївні — директорові департаменту Херсонської обласної державної адміністрації

КРУК Оксані Петрівні — директорові департаменту бухгалтерської служби — головному бухгалтеру Міністерства юстиції України

МЕРЕЖКУ Володимиру Миколайовичу — директорові департаменту Вінницької обласної державної адміністрації

НАДАЛУ Сергію Віталійовичу — Тернопільському міському голові

НІМЧУКУ Степану Михайловичу — начальникові філії — Закарпатського обласного управління акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”

СИДОРОВУ Олександру Анатолійовичу — проректорові Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

ТИМОШЕНКУ Ігорю Олександровичу — заступникові голови Рівненської обласної державної адміністрації

УРШЕДЖУК Світлані Ярославівні — заступникові голови Верховинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область

ЮЛДАШЕВУ Рустаму Енверовичу — завідувачеві відділу центру зовнішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

АРСЕНЮКУ Валерію Вікторовичу — завідувачеві відділення Кам’янець-Подільського комунального некомерційного підприємства “Кам’янець-Подільська міська лікарня” Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницька область

БЕБЕШКУ Олексію Володимировичу — завідувачеві відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ” Міністерства охорони здоров’я України

БЕГАЛЮ Михайлу Григоровичу — директорові комунального некомерційного підприємства “Ратнівська центральна районна лікарня” Ратнівської селищної ради, Волинська область

ВОРОНОВСЬКІЙ Тетяні Миколаївні — заступникові начальника управління — начальнику відділу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

ДЕМЧИШИНІЙ Ірині Вікторівні — завідувачеві референс-лабораторії вірусологічних досліджень державної установи “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”

ДЕРКАЧУ Роману Володимировичу — заступникові головного лікаря державної установи “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”

ДМИТРІЄВІЙ Оксані Олександрівні — народному депутатові України

ЖЕЛЕЗОВУ Дмитру Миколайовичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства “Пологовий будинок № 5” Одеської міської ради

ЖУРБІ Олегу Олександровичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства “Черкаський обласний кардіологічний центр Черкаської обласної ради”

ЗАВГОРОДНІЙ Наталії Григорівні — директорові медичного центру товариства “Візус”, м.Запоріжжя

КАПТАЛАНУ Андрію Михайловичу — завідувачеві відділення державної установи “Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України”

КОТОВУ Володимиру Анатолійовичу — лікареві відділення клініки хірургії Головного військово-медичного клінічного центру (Центрального клінічного госпіталю) Державної прикордонної служби України

КУЗЬМЕНКУ Сергію Олександровичу — завідувачеві відділення державної установи “Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України”

МАКСАКОВУ Андрію Олексійовичу — лікареві відділення державної установи “Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України”

ОЛІЙНИКУ Сергію Семеновичу — директорові комунального некомерційного підприємства “Павлоградська міська лікарня № 1” Павлоградської міської ради, Дніпропетровська область

ПАВЛУШИНСЬКОМУ Юрію Миколайовичу — генеральному директорові комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський обласний перинатальний центр Івано-Франківської обласної ради”

СЕМЕНЮК Людмилі Миколаївні — завідувачеві відділу Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України

СИНЕНЬКОМУ Омеляну Володимировичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Львівська обласна клінічна лікарня”

СКОБСЬКІЙ Оксані Євгенівні — головному науковому співробітникові відділу державної установи “Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України”

СМУЛЬСЬКІЙ Наталії Омелянівні — лікареві відділення комунального некомерційного підприємства “Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1”

ФЕДУСІВ Роксолані Ярославівні — лікареві лікувально-діагностичного центру державного підприємства “Санаторій “Моршинський”, Львівська область

ЧЕРНЕНКО Людмилі Миколаївні — заступникові генерального директора державної установи “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”

ЩИГОЛЮ Олегу Олексійовичу — лікареві комунального некомерційного підприємства “Бучацька міська лікарня” Бучацької міської ради, Тернопільська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

БУГАЙЧУК Зінаїді Петрівні — майстрині з виготовлення традиційної народної ляльки-мотанки Житомирська область

ВАЦЕНКО Тетяні Федорівні — майстрині витинанки, м.Полтава

ЖОЛУДЬ Ларисі Віталіївні — майстрині художньої кераміки, м.Запоріжжя

ЗАПОРОЖЦЮ Володимиру Петровичу — майстрові художньої обробки деревини, Чернівецька область

ШЕВЧУКУ Василю Павловичу — майстрові каменетесного мистецтва та художньої обробки деревини, Київська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВІНИК УКРАЇНИ”

АЛЬОХІНУ Анатолію Петровичу — заступникові начальника спеціалізованого виробництва Заводу № 206 державного підприємства “Виробниче об’єднання “Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова”, м.Дніпро

ІВАНОВУ Дмитру Степановичу — директорові товариства “Артіль” ЛТД, м.Миколаїв

КОРЕПАНОВУ Олександру Матвійовичу — слюсареві державного підприємства “Завод імені В.О.Малишева”, м.Харків

КУЧЕРЯВОМУ Олексію Івановичу — монтажникові цеху казенного підприємства “Науково-виробничий комплекс “Іскра”, м.Запоріжжя

ЛИТВИНЕНКУ Григорію Івановичу — провідному інженерові-конструктору відділу державного підприємства “Завод “Генератор”, м.Київ

ПОЛІНЯЦІ Володимиру Івановичу — заступникові начальника цеху державної акціонерної холдингової компанії “Артем”, м.Київ

ФУРДИЛУ Сергію Андрійовичу — директорові державного підприємства “Запорізький державний авіаційний ремонтний завод “МіГремонт”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ”

ЄРЬОМЕНКУ Андрію Миколайовичу — вальцювальникові цеху акціонерного товариства “Металургійний комбінат “АЗОВСТАЛЬ”, Донецька область

КУЛЬБАЦІ Олександру Миколайовичу — машиністові розливної машини цеху акціонерного товариства “Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча”, Донецька область

МАРИНОВУ Віталію Володимировичу — ливарникові цеху державного підприємства “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря-Машпроект”, м.Миколаїв

МАТВІЄНКУ Олегу Станіславовичу — сталеварові цеху акціонерного товариства “Електрометалургійний завод “ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ” імені А.М.Кузьміна”, м.Запоріжжя

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”

ГЛУХАНИЧ Олесі Мирославівні — викладачеві, концертмейстеру комунального закладу вищої освіти “Ужгородський інститут культури і мистецтв” Закарпатської обласної ради

ЖЕЛЕЗОВСЬКІЙ Ларисі Анатоліївні — директорові комунальної установи “Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва”

КРОШЦІ Ларисі Анатоліївні — керівникові зразкового вокального ансамблю “Крошки” комунального закладу “Охтирський міський центр культури і дозвілля”, Сумська область

МОЗИРЮ Юрію Олеговичу — завідувачеві художньо-постановочної частини державного підприємства “Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка”

ПАНКОВІЙ Галині Михайлівні — викладачеві-хореографу Київського державного фахового хореографічного коледжу

РУСУЛ Аліні Миколаївні — художньому керівникові народного художнього колективу театру танцю “В гостях у казки” школи естетичного виховання “В гостях у казки” Новенської селищної ради міста Кропивницького

СІДОРОВІЙ Ірині Сергіївні — старшому викладачеві кафедри Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

ТАТОМИР Тетяні Євгенівні — начальникові відділу культури Трускавецької міської ради, Львівська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

АРХІПОВІЙ Аліні Євгеніївні — директорові Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31 Миколаївської міської ради

ГРІЩАКУ Миколі Олексійовичу — директорові Нанкінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустського району, Закарпатська область

ЗАБЄЛІНУ Олегу Павловичу — директорові позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси”

КИСІЛЬ Тетяні Вікторівні — директорові спеціалізованої школи № 115 імені І.Огієнка м.Києва

КОНСТАНКЕВИЧ Ірині Мирославівні — народному депутатові України

МІРЮКОВІЙ Тетяні Валеріївні — головному спеціалістові відділу управління Міністерства освіти і науки України

МУШЦІ Оксані Вікторівні — начальникові відділу Національної академії педагогічних наук України

САМІЛУ Костянтину Миколайовичу — директорові Запорізького багатопрофільного ліцею “Перспектива” Запорізької міської ради

СИВОКОНЬ Ларисі Леонідівні — завідувачеві відділу позашкільного навчального закладу “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості”

СІДАШЕВІЙ Тетяні Володимирівні — директорові департаменту Донецької обласної державної адміністрації

ЧЕРНЕЦЬКОМУ Ігорю Станіславовичу — завідувачеві відділу Національного центру “Мала академія наук України”, м.Київ

ЧУБІНІЙ Тетяні Дмитрівні — завідувачеві кафедри Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

ШЕБАНІНІЙ Олені В’ячеславівні — деканові факультету Миколаївського національного аграрного університету

ШКУРІ Геннадію Анатолійовичу — директорові Українського державного центру позашкільної освіти, м.Київ

ЩЕТИНІНУ Віктору Терентійовичу — професорові кафедри Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

ДАНИЛЮК Ларисі Степанівні — головному фельдшерові комунального підприємства “Волинський обласний центр екстреної медично допомоги та медицини катастроф” Волинської обласної ради

ЛУКАШЕНКУ Сергію Івановичу — директорові комунального некомерційного підприємства “Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Михайлівської селищної ради, Запорізька область

СОРОЦІ Світлані Михайлівні — сестрі медичній старшій відділення державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини” Державного управління справами

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

АВДЄЄНКУ Олександру Анатолійовичу — зуборізальникові цеху державного підприємства “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря” — “Машпроект”, м.Миколаїв

МОМОТУ Ігорю Івановичу — майстрові з ремонту устаткування цеху акціонерного товариства “Металургійний комбінат “АЗОВСТАЛЬ”, Донецька область

ПАСТУШОК Оксані Євгенівні — — голові наглядової ради акціонерного товариства “Санта Україна”, Миколаївська область

ТІТОВУ Юрію Олександровичу — головному інженерові державного підприємства “Новатор”, м.Хмельницький

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ”

ВЕРХОТУРЦЕВУ Володимиру Володимировичу — заступникові директора департаменту — начальнику управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації

ТІСТЕЧКУ Степану Михайловичу — інженерові Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1

ЧУЄНКУ Олександру Феодосійовичу — заступникові начальника відділу державної організації “Автобаза Державного управління справами”

ШТУРІ Петру Степановичу — машиністові — інструктору локомотивних бригад структурного підрозділу “Лиманське моторвагонне депо” регіональної філії “Донецька залізниця”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

КАУТУ Валерію Івановичу — голові правління приватного підприємства “КАУТ”, Луганська область

КОВАЛЕНКУ Артему Павловичу — директорові товариства “Волоноваський кукурудзяний завод”, Донецька область

КОРНІЄНКУ Миколі Миколайовичу — головному агрономові акціонерного товариства “Радсад” Миколаївського району, Миколаївська область

СЛАВСЬКОМУ Андрію Михайловичу — фінансовому директорові сільськогосподарського товариства “Україна”, Тернопільська область

ТКАЧЕНКУ· Олександру Миколайовичу — начальникові відділу Олександрійської районної державної адміністрації, Кіровоградська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ”

БУРЦІ Тетяні В’ячеславівні — головному спеціалістові служби у справах дітей Рівненської обласної державної адміністрації

ВИГІВСЬКОМУ Сергію Миколайовичу — директорові Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м.Коростені, Житомирська область

ВОЙТОВИЧ Людмилі Миколаївні — директорові Червоноградського міського територіального центру соціального обслуговування, Львівська область

ДИКУН Лесі Дмитрівні — директорові Івано-Франківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

СТАРЕНЬКОМУ Сергію Миколайовичу — виконувачеві обов’язків начальника Богуславського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

ЧЕРНЯК Ніні Степанівні — першому заступникові директора департаменту — начальнику управління Полтавської обласної державної адміністрації

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ”

ВОЛКОВІНСЬКОМУ Миколі Вікторовичу — головному інженерові державного підприємства “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв”, м.Київ

ЗЛАМАН Ользі Георгіївні — старшому майстрові дільниці підприємства теплових мереж “Ковельтепло”, Волинська область

НАУМЕНКО Ніні Гаврилівні — завідувачеві пральні Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ” Міністерства охорони здоров’я України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

БАЄВІЙ Галині Олександрівні — заступникові начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області — начальнику управління

БЄЛОВУ Дмитру Миколайовичу — професорові кафедри конституційного права та порівняльного правознавства державного вищого навчального закладу “Ужгородський національний університет”, Закарпатська область

БЕРНАЗЮК Інні Миколаївні — представникові Уповноваженого у сфері захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

ВАТРАСУ Володимиру Антоновичу — народному депутатові України

ВЕЛЬМОЖНОМУ Сергію Анатолійовичу — народному депутатові України

ГЛОВЮК Ірині Василівні — головному науковому співробітникові відділу Львівського державного університету внутрішніх справ

ІОНУШАСУ Сергію Костянтиновичу — народному депутатові України

КОСТІНУ Андрію Євгеновичу — народному депутатові України

ЛІТВІЩЕНКО Ганні Олександрівні — начальникові управління Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

МАРЧЕНКУ Олександру Петровичу — головному консультантові Управління Департаменту Офісу Президента України

МЕРЕЖКУ Олександру Олександровичу — народному депутатові України

МИХАЙЛЮК Галині Олегівні — народному депутатові України

ПАВЛІШУ Павлу Васильовичу — народному депутатові України

ПРОЦЕНКУ Ігорю Олексійовичу — адвокатові, партнеру адвокатського об’єднання “Мітракс”, м.Одеса

САМОДІНІЙ Олені Олександрівні — провідному консультантові Юридичного управління Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт”, м.Київ

СИСОЄНКО Ірині Володимирівні — заступникові директора державної установи “Інститут медицини праці імені Ю.І.Кундієва Національної академії медичних наук України”

СІМОРОЗ Ірині Олександрівні — директорові Департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

СТУДЕНЕЦЬКІЙ Альоні Олексіївні — керівникові експертної групи Директорату Офісу Президента України

ТІТАРЧУКУ Михайлу Івановичу — заступникові Голови Державної податкової служби України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАІНИ”

МАТУЛЕВСЬКОМУ Миколі Анатолійовичу — президентові Федерації ушу/гунфу та цігун України, м.Київ

ПЕТРОВУ Віталію Опанасовичу — тренерові, ветерану спорту, Донецька область

ПРИМАЧЕНКУ Миколі Васильовичу — тренерові-викладачу комунального закладу “Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю” Чернігівської обласної ради

САВЕНКУ Андрію Олександровичу — голові відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації “Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України” в Миколаївській області

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

ГРОМОВОМУ Олександру Григоровичу — художникові-живописцю, Закарпатська область

МАРТИНЮК Наталії Олександрівні — художникові-графіку, м.Одеса.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid