Президент України висловив важливість страхування військових ризиків

Президент України висловив важливість страхування військових ризиків

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на 6-му Німецько-Українському економічному форумі, наголосив на необхідності страхування воєнних ризиків, а також переосмислення економічної сфери.

Зеленський звернувся до урядів країн-партнерів, зокрема Німеччини, з проханням про впровадження надійного страхування воєнних ризиків. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Форіншурер».

Глава держави акцентував увагу на переосмисленні економічної сфери після бойових дій в Україні. Серед чіткого потенціалу для співпраці та зростання Зеленський називає такі причини, як зростання нових глобально важливих центрів експорту, зокрема Дунайського регіону, виробництво й експлуатацію бойових дронів в Україні та переосмислення української енергетики з акцентом на децентралізовану “зелену” енергетику.

Президент подякував Німеччині та її народові, а також канцлеру Олафу Шольцу за міцну підтримку України.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Останні півтора роки через війну інвестиції в Україну були фактично заблоковані. Українські та іноземні підприємці чекали на появу ринку страхування від воєнних та політичних ризиків.

Перші проєкти в цій сфері вже почали реалізовуватись завдяки спіробітництву з міжнародними фінансовими організаціями та національними Експортно-кредитними агентствами країн партнерів, зазначила Юлія Свириденко – Перша віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України.

Свій внесок до впровадження страхування воєнно-політичних ризиків вносять і національні експортно-кредитні агентства (ЕКА). Так польська корпорація страхування експортних кредитів KUKE страхуватиме інвесторів, які зацікавлені у відбудові України. Більше ніж рік KUKE була єдиною страховою організацією в ЄС, яка давала гарантії на продаж товарів в Україну. Завдяки цьому торік експорт з Польщі до України зріс майже на 55%.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *