Приплив інвестицій скоротився у 20 разів від початку року

У січні-жовтні цього року чистий приплив прямих іноземних інвестицій оцінено в 221 млн дол.

Чистий приплив прямих іноземних інвестицій у січні-жовтні цього року оцінено в 221 млн дол., тоді як за відповідний період минулого року чистий приплив становив 4,5 млрд дол., падіння — у 20 разів. Про це повідомляє НБУ.

«За січень-жовтень цього року чистий приплив прямих іноземних інвестицій оцінено в 221 млн дол. США (у тому числі від’ємні реінвестовані доходи оцінено в 639 млн дол. США). За відповідний період минулого року чистий приплив становив 4,5 млрд дол. США (із них 2,9 млрд дол. США — реінвестування доходів)», — йдеться у повідомленні.

При цьому за 10 місяців цього року інвестиції в акціонерний капітал (крім реінвестування доходів) зменшилися до 834 млн дол. США порівняно з 1,1 млрд дол. США за десять місяців 2019 року, чисті залучення за кредитами прямого інвестора — до 219 млн дол. США порівняно з 640 млн дол. США за десять місяців 2019 року.

Чистий приплив за прямими іноземними інвестиціями у жовтні оцінено всього у 9 млн дол. США. За жовтень минулого року чистий приплив становив 256 млн дол. США.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *